شقق 120 متر للبيع في ذا ادريس بمدينة زايد الجديدة

61 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٥٬٥٣٥٬٠٠٠ جنيه

    متفوتش الفرصة شقة 111م متشطبة بالتكييفات فقلب زايد

    NABAJ logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٤٩٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بجاردن للبيع في ذا ادرس بسعر لقطة

    Genova Investment logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٨١٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كومباوند ذا ادريس الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٦٤٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ارضي بحديقة في كومباوند ذا ادريس

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في كومباوند ذا ادريس

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٦٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة شقة 78م + حديقة 165م للبيع

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٨٩٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند ذا ادرس شقه للبيع الترا سوبر لوكس بالمطبخ

    Master Key logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٦٤٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة للبيع في كمبوند ذا ادريس

    Master Key logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٦٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة – شقة للبيع في ادريس الشيخ زايد

    Buyerside logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٨٥٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ذا ادريس 109م بسعر .لقطه

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٦٤٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - كمبند ذا ادرس - الشيخ زايد

    Osoul Misr logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بكمبوند ذا ادرس الشيخ زايد

    Guides Real Estate logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٦٦٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 3 غرف نوم متشطبة استلام فوري في ذا أدريس

    Element logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 3 غرف نوم متشطبة استلام فوري في ذا أدريس

    Element logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٦٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند ذا أدرس – الشيخ زايد شركة دره

    DMG logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٥٩٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع من المالك في كمبوند ادرس 109م متشطبه

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    1

    ١٠٩ متر مربع

    ٦٤٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر مميز شقة كمبوند ذا أدرس درة الشيخ زايد

    Best Deal For Real Estate logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٦٤٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة -مطبخ وتكيفات في زايد ديونز- اقل سعر

    RE/MAX Everest logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١١٢ متر مربع

    ٥٥٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مفروشة في كمبوند ذا ادريس بجاردن خاصة

    Genova Investment logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٨١٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - ذا ادرس - الشيخ زايد - اطلالة مميزة

    متصدر

    Osoul Misr logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٦٤٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي للبيع في ذا ادريس

    Zayed Homes logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع - كمبوندThe Address– الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٨٧٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 109م في كمبوند ذا ادريس متشطبه بسعر لقطه

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٦٤٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند The Address – الشيخ زايد

    Abrag 2 logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٦٤٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأكبر تقسيمه لشقه ف كمبوند ذا ادرس ويست بافضل فيو

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٥٩٬٦٣٣ جنيه/متر مربع