شقق 100 متر للبيع في التجمع الاول

13 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٨٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم 30% سويت فندقي خدمه 5satr بعائد سنوي بالدولار

    Falcon for Real Estate logo image

    جي دبليو ماريوت أوتيل, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٨٢٬٥٢٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع في الجازي – JW Marriott فوري

    Catchers investment logo image

1

    2

    ٨١ متر مربع

    ١٤٨٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٩٧م أرضي غرفتين تشطيب كامل فى مايان - ١٠ سنين

    New Avenue Real Estate logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ١٠١٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٩٩م متكرر غرفتين تشطيب كامل مايان التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٨٥٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه جاهزه للاستلام بالتقسيط علي 10 سنين

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • مور ريزيدنسز

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٨٨٠٬٨٠٦ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Landmark Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الاول,مور ريزيدنس

    1 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ميراج ريزيدنس – القاهرة الجديدة

    Property Network logo image

    ميراج ريزيدنس, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في جي دابليو ماريوت 83متر مفروشه

    Prime Company logo image

1

    2

    ٨٣ متر مربع

    ١٣٢٬٥٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم2.5% بالتقسيط علي اطول فتره سداد اوبن فيو

    Square real estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٧٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة فندقية فاخرة داخل جي دبليو ماريوت الجازي

    New Capital Home. logo image

استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطب , سعر مميز , في جاردينيا هايتس التجمع , فوري

    Catchers investment logo image

    شارع جاردينيا مول, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • ميراج سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    MGM Real Estate
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الاول,ميراج سيتى

    استوديو, 6 غرفة

  • 7

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع–2 غرف التجمع الأول المجاورة الثانية|فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    محور السادات, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم ارضي بجاردن بأميز لوكيشن في كريك تاون قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٤٤٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع كمباوند The Medina جادرن وكلوب هاوس 74م

    Dk REAL ESTATE logo image

    التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٧٤ متر مربع

    ٨٧٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • كريك تاون

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٩٥٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Khozam Devleopments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الاول,كريك تاون

    1 - 4 غرفة