شقق للبيع 96 متر بالحي الحادي عشر بالشيخ زايد, صفحة 18

917 عقارات أخرى
  • 17

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو البارك ستوديو متشطب بالتكييفات و المطبخ للبيع

    Driven Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة ستوديو متشطب بالتكييفات و المطبخ للبيع

    Driven Properties logo image

استوديو

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٦٨٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٣٧٬٠٠٠ جنيه

    ستديو للبيع في الشيخ زايد أبراج ZED West HighRis

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٣٦٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 57م استلام فوري في زد زايد قسط 45 ألف

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٩٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع تشطيب الترا سوبر لوكس بالشيخ زايد

    متصدر

    Emaar Prime X logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٩٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • تراس

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬١٤٦٬١٨١ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Housing and Development Company for Real Estate
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,كمبوند تيراس

    2 - 3 غرفة

  • 14

    شقة

    ٥٬٩٦٣٬٥٠٠ جنيه

    ستوديو حديث للبيع ف زيد الشيخ زايد - الدور السابع

استوديو

    2

    ٦٦ متر مربع

    ٩٠٬٣٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 57م استلام فوري في زيد زايد بباكية الجراج

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٩٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ف روضه زايد فرصه ممتازه

    Smart-Homes Real Estate logo image

    روضة زايد, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزة للبيع ارضي بجاردن في كمبوند روضه زايد

    Smart-Homes Real Estate logo image

    روضة زايد, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في روضة زايد موقع مميز وسعر مناسب جدا

    Smart-Homes Real Estate logo image

    روضة زايد, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • كايرو جيت

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,كايرو جايت

    1 - 3 غرفة

  • 4

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزة دور ارضي بجاردن في كمبوند روضه زايد

    Smart-Homes Real Estate logo image

    روضة زايد, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع ف كمبوند روضه زايد

    Smart-Homes Real Estate logo image

    روضة زايد, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ابراج G+20 ستوديو سيرفيسد بالأجهزة للبيع في زد

    Driven Properties logo image

استوديو

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٦٨٬٨٣١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لا تعوض في الشيخ زايد – شقة للبيع بالعفش

    Smart-Homes Real Estate logo image

    روضة زايد, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع ارضي بجاردن ف كمبوند روضه زايد

    Smart-Homes Real Estate logo image

    روضة زايد, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • ايتابا الشيخ زايد

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    City Edge
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,ايتابا

    3 - 6 غرفة

  • 7

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى 90متر بكمبوند حدايق المهندسين الشيخ زايد

    Guides Real Estate logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه مع تكيفات في زيد ويست زايد استلام 2027

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٧٢٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بمساحة جاردن 65 متر استلام فوري في كيان

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل في قلب زايد

    The Way logo image

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٩٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه لوكيشن مميز في زايد القديمة . ازها

    The Way logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٩٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • لوجار كمبوند

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٣٩٨٬٤٧٦ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Gates Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,لوجار

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه لوكيشن مميز في زايد القديمة . ازها

    The Way logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٩٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في زايد بمقدم 385 ألف أقساط على 10 سنين

    The Way logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٤٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    Studio under market price prime location

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٨٠٬٥٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفة في لوكيشن مميز مع إمكانية تقسيط حتى 10 سنين

    Apart Real estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٩١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 65م متشطبه برايم لوكيشن استلام شهور باقل مقدم

    Evergreen Properties logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٦٥ متر مربع

    ٥٢٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • مارفيل نيو زايد

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Al Marasem Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,مارفيل نيو زايد

    1 - 4 غرفة