شقق 70 متر للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 86

4,606 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٣٬٢٣٦٬١٠٠ جنيه

    شقة 64م داخل مبارك 6 موقع هادئ وخدمات كاملة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٠٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩٥٦٬٨٠٠ جنيه

    شقة 64م تصميم عملي داخل مشروع متكامل

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٦٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٤٩٬٢٠٠ جنيه

    شقة 63م داخل تريفانا تصميم فندقي مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٤٨٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطوات من كل الأماكن في جراند روك إطلالة حمام سباحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لا تعوض في جراند روك المساحة 45 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جنب أفضل فنادق الغردقة المساحة 45 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    تبدأ المساحات من 48 م إطلالة حمام سباحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٢٤٧٬١٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 54م بسعر مغري

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    بلاتينيوم ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٧٨٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٢٥ جنيه

    حمامات سباحة مميزة المساحة 63م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٣٬١٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٨٤٬٨٩٦ جنيه

    شقة 68م غرفة واحدة بتصميم عصري في قلب الغردقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٤٩٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٣٦٬١٠٠ جنيه

    شقة 64م تصميم عملي داخل مجتمع متكامل

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٠٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٠١٬٠٠٠ جنيه

    إطلالة مباشرة على حمام سباحة المساحة 41 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٦١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٩٥٬٤٠٠ جنيه

    شقة 64م داخل تريفانا فرصة سكن واستثمار قوي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٨٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٧٥٬٠٠٠ جنيه

    عيش واستثمر بذكاء في جراند روك المساحة 65 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    قريب من المارينا إطلالة حمام سباحة مساحة 41 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الآن وحدتك المساحة 43 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩٥٢٬٠٠٠ جنيه

    استغلال مثالي للمساحة إطلالة حمام سباحة مساحة 41 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٤٢٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك بالممشى إطلالة حمام سباحة مساحة 41 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    تصميم ذكي للمساحات المساحة 48 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دقائق من المطار في جراند روك المساحة 70 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩٢٨٬٠٠٠ جنيه

    استثمارك في مكان صح إطلالة حمام سباحة مساحة 48 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٦١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    كل اللي تحتاجه هنا في جراند روك المساحة 66 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٩٥٬٤٠٠ جنيه

    شقة 64م داخل مبارك 6 موقع هادئ وخدمات كاملة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٨٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٩٥٬٤٠٠ جنيه

    شقة 64م داخل تريفانا تصميم عصري مريح

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٨٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٨٤٬٨٩٦ جنيه

    68م شقة داخل الهضبة تصميم عصري وخدمات فندقية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٤٩٬٧٧٧ جنيه/متر مربع