شقق 70 متر للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 125

4,635 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٣٬٢٩٤٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك لشقة 61م بسعر مناسب

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 65م بالقرب من البحر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 48م داخل مارفينتو بإطلالة مميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٦٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٧٥٢٬٨٠٠ جنيه

    ستوديو 50م بحديقة خاصة | لا مورا العربية

    Homes Bay logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٥٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬١٦٢٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 62م دور رابع | لا مورا

    Homes Bay logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحده بمقدم 20% في مجاويش – Panorama Magawish

    Hurghadians Property logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٣٠٨٬٥٣٨ جنيه

    مساحة 54 م² بالقرب من الأنشطة البحرية المتنوعة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٩٨٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٨٤٬٠٠٠ جنيه

    مساحة 64 م² في مشروع يجمع الراحة ونمط الحياة النشط

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Studio apartment for sale at Hurghada Heights

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٩٤٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 61م بالقرب من البحر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٢٨٬٠٠٠ جنيه

    وحدة 70 م² وسط منطقة خدمية متكاملة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 63م داخل مارفينتو بإطلالة هادئة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٩٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بحديقة وإطلالة مسبح | لا مورا

    Homes Bay logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٦٤٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٩٢٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 55 متر فى Panorama Hills Resort بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٠٣٦٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 62م بموقع مميز في العربية

    Homes Bay logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٤٨٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    مساحة 70 م² بتصميم معماري يضمن إضاءة مثالية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٣٠٨٬٥٣٨ جنيه

    وحدة 54 م² داخل مشروع يضم نادي اجتماعي فاخر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٩٨٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٣٠٨٬٥٣٨ جنيه

    مساحة 54 م² بجوار سبا عالمي متكامل

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٩٨٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩٨٦٬٦٧٢ جنيه

    مساحة 57 م² قريبة من صيدلية وخدمات تجارية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٥٢٬٣٩٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 20% امتلك وحدتك بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٩٤٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 61م بإطلالة على المسبح

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٦٢٩٬٧٠٤ جنيه

    وحدة 54 م² بإطلالة مفتوحة على البحر الأحمر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١٠٤٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٦٢٩٬٧٠٤ جنيه

    وحدة 54 م² قريبة من مناطق التسوق الراقية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١٠٤٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٣٦٬٠٠٠ جنيه

    استثمار ذكي في الغردقه شقة 1 نوم أنيقة في تريفانا

    Homes Bay logo image

1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٠٧٬٠٦٥ جنيه

    وحدة 61 م² داخل مشروع بإدارة احترافية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٥٠٬٩٣٥ جنيه/متر مربع