شقق 70 متر للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 119

4,635 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ١٬٩٨٤٬١٢٥ جنيه

    امتلك شقة شاليه – Marvento Beach Resort

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٥٣٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم بإطلالة حمام سباحة بمقدم 20%

    Hurghadians Property logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٢٦٥٬٢٥٠ جنيه

    شقتك البحرية بمقدم 20% – حياة راقية في لاجونا

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٤٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٥٠٥٬٣٢٠ جنيه

    استوديو 52م تشطيب كامل إطلاله ع حمام السباحه

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٦٧٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬١٢٣٬٠٠٩ جنيه

    استوديو 47 متر فى Atlantis Resort بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٦٦٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥١٢٬٩٦٠ جنيه

    بمقدم 0% وامتلك وحدتك في ريد هيلز على 6 سنين

    Hurghadians Property logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٩٦٬٧١٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٣٦٦٬٣٢٥ جنيه

    استوديو 40 متر باطلالة جبلية بالتقسيط

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٣٤٬١٥٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٣٧٬٥٠٠ جنيه

    استوديو، قصر أورورا، 1,710,000 جنيه مصري، مجاوِش

    Homes Bay logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٨٣٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 45 متر فى Hurghada Heights بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٬٩٠٦٬٠٠٠ جنيه

    Apartment one bedroom 63 Sqm green contract

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٨٢٨٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 15% وامتلك بإطلالة حمام سباحة

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمار ممتاز بغرفة نوم واحدة في الممشي

    Homes Bay logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨١٣٬١٣٥ جنيه

    استوديو 49 متر فى FlorenzaKhamsin بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

    منتجع فلورنسا خمسين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٥٧٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو راقي في الممشي للبيع, بخصم 10%

    Homes Bay logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٧١٬٤٨٩ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بغرفة واحده في منتجع راقي في الهضبه, بخصم 20%!

    Homes Bay logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٢٨٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بالقرب من الجونة بخصم 25% و اطلاله علي البحر

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بتقسيط 35% وتسليم فوري – استون هايتس

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٤٠٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بشاطئ خاص بسعر الطرح الاول تقسيط علي 5 سنين

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٤ متر مربع

    ٧٠٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 70م تشطيب كامل إطلاله ع حمام السباحه

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٣٬٨٩٤٬٠٠٠ جنيه

    استثمارك مضمون بالممشي السياحي - عقد اخضر

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٥٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه فالهضبه الغردقه مساحتها 70 م

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة أرضية رائعة على حمام السباحة ف شولان ١ الجونة

    سكاراب, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ١٠٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٥٠٦٬٧٦٦ جنيه

    شقة 1 غرفة نوم مطلة على الجبال – لاجونا ريزورت

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٨٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬٥٧٤٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 39 متر يطل على البحر و حمام السباحة

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٣٩ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٦٠٤٬٧٢٢ جنيه

    امتلك ستوديو مع فيو المسبح – Atlantis Resort – Al

    Hurghadians Property logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٥٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع