شقق 120 متر للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 278

8,618 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٣٬١٠٦٬٨٤٥ جنيه

    شقة عصرية بغرفة نوم وإطلالة جبلية –أيكونيك الغردقة

    HPK logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٥٠٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    Studio apartment for sale Hurghada Heights

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٢٧١٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 40م بمنتجع لاجونا بموقع مميز بمقدم 20% فقط

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٣١٬٧٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٥٨٬٠٠٠ جنيه

    غرفة نوم واحدة مطلة على المسبح | لافاندا

    Hurghadians Property logo image

    لافندا بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٦٬٣١٢٬٩٦٠ جنيه

    استوديو حديثة بإطلالة على المناظر الطبيعية في ريد

    Homes Bay logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٩٧٬١٢٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٨٤٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه مساحتها 63 متر مربع فالممشى

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٩١٦٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بتصميم عصري - شلالات الهمبرا

    Aka Group Real estate logo image

    شلالات الهامبره, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٦٬٦٧٥٬١٥٥ جنيه

    استثمر شقتك مع ادارة فندقية محترفه لضمان افضل عائد

    Hurghadians Property logo image

    لونج بيتش ريزورت, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٨٥٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٦٬٧٤٧٬٨٤٠ جنيه

    شقة بغرفة نوم واحدة مع إطلالة على المسبح في ريد

    Homes Bay logo image

1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٨١٬٢٩٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٢٢٨٬٦١٨ جنيه

    ستوديو مودرن للبيع في أتلانتس الغردقة الهضبة

    Homes Bay logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٦٨٬٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٢٬٩٢٥٬٠٠٠ جنيه

    ستديو 45 متر عقد اخضر بالممشي السياحي بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم وحدتك 64 متر و استفيد بالايجار على الممشى

    متصدر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    ذا جراند, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٥٤١٬٦٠٠ جنيه

    Studio apartment for sale at La Gouna Resort

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٩٨٨٬٣٤٠ جنيه

    شقه 90م تشطيب كامل إطلاله ع حمام السباحه

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٥٥٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٢٦٥٬٢٥٠ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه في الاحياء مساحتها 65 متر مربع

    Hurghadians Property logo image

    ثري كورنرز رويال ستار بيتش ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٤٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة فيو حمام سباحة لا فيستا

    HPK logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٦٠٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين مطله علي حمام السباحه و البحر في الهضبه

    Homes Bay logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٦ متر مربع

    ٤٨٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Studio apartment for sale at Oro Beach Resort

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٦٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٥٠٥٬٠٠٠ جنيه

    Furnished 3 beds for sale in Aqua Palms Resort

    My Real Estate logo image

    اكوا بالمز ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٣٠٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥١٢٬٩٦٠ جنيه

    وحدتك بموقع مميز بسهل حشيش بدون مقدم لفترة م

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٩٦٬٧١٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    Studio with panoramic sea view Storia Del Mare

    Hurghadians Property logo image

    ريزورت هيلتون الغردقة, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١١٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٥٬٠٠٦٬٣٦٦ جنيه

    شقة غرفة نوم واحدة رووف خاص: 32متربسعر5,006,366ج

    Hurghadians Property logo image

    لونج بيتش ريزورت, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٦٤٬١٨٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٦٢٦٬٤٤٦ جنيه

    ستوديو 52م يطل علي البحر استلام فوري بمقدم 30%

    Hurghadians Property logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٨٨٬٩٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع | Oro Beach Resort – إطلالة البحر

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٦٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٧٢٬١٠٠ جنيه

    استوديو 54م تشطيب كامل إطلاله جانبيه ع البحر

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٦٦٬١٥٠ جنيه/متر مربع