شقق 120 متر للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 184

8,560 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٦٬٩٩٩٬٧٥٠ جنيه

    غرفتين وصالة 92 متر - 5 سنوات تقسيط

    متصدر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٧٦٬٠٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٩٧٬٦٢٠ جنيه

    استثمر 96م² في تريفانا بالقرب من أهم وجهات الغردقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٥١٬٠١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢١٦٬٤٠٠ جنيه

    استثمار من 108م² في واحد من أبرز مشاريع الغردقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ٤٨٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٥٢٨٬٣١٢ جنيه

    غرفتين وصالة 83 متر - 23 متر حديقة خاصة

    متصدر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٧٨٬٦٥٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك المميزة على الهضبة في Panorama Hills!

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬١٤٨٬٠٠٠ جنيه

    غرفة وصالة 65 متر - ترى البحر و حمام السباحه -

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٧٩٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢١٦٬٤٠٠ جنيه

    استثمر 108 م² داخل مشروع يضم مركزًا صحيًا متكاملًا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ٤٨٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع داخل مشروع Soma Coves – سوما باي

    HPK logo image

    سوما كوڤز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٢٤٨٬٣١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفة وصالة 72 متر - ترى حمام السباحه و البحر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٧٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٤٬٧٥٩٬٨٣٠ جنيه

    غرفة وصالة 63 متر - تقسيط 5 سنوات

    متصدر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٧٥٬٥٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٣٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه 61 م تشطيب كامل إطلاله ع البحر وحمام السباحه

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٢٣٬٣٥٠ جنيه

    امتلك 77 م² في مشروع يضم مساحات خضراء واسعة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٥٣٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٢٩١٬٧٥٠ جنيه

    استوديو 55 متر فى Oro Beach Resort بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٥٩٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٩٥٢٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في الممشي السياحي بسعر خيالي!!

    Homes Bay logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٧٣٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢١٦٬٤٠٠ جنيه

    امتلك 108 م² في مشروع قريب من المطار والمولات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ٤٨٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٥٠٨٬١٥٠ جنيه

    غرفة وصالة 74 متر - الهضبه - قلب الغردقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٤٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Studio for sale Al Dau Heights

    Second Home Real Estate logo image

    الداو هايتس, طريق يوسف عفيفي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٨٤٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 77 م² داخل مشروع تحيطه الخدمات اليومية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٥٥٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٩٧٧٬٧٧٨ جنيه

    غرفتين وصالة 101 متر - ترى البحر و حمام السباحه

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠١ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو (40 متر) في منتجع ريفا بيتش فرونت - الممشى

    ROI For Real Estate logo image

    المركز السياحي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة عائلية 2 غرفة في قصر للبيع في مجاويش, الغردقة

    Homes Bay logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٦ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 1 غرفة للبيع في منتجع فخم في سهل حشيش

    Homes Bay logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٨٠٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة أرضي على حمام السباحة ف شولان ١ الجونة

    جي كريبس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ١١٠٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة بحديقة في ريف تاون – سوما باي

    HPK logo image

    ريف تاون, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٢ متر مربع

    ١٨٦٬٦٠٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٨٢٨٬٨٨٨ جنيه

    غرفتين وصالة 86 متر - ترى حمام السباحه - شاطئ خاص

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٦٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع