شقق 120 متر للبيع في بالم هيلز نيو كايرو, صفحة 7

372 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٥٬٩٩٦٬٢٥٠ جنيه

    موقع مميز على البحيرات + واجهة بحري

    Country For Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٥٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٩٤٠٬٩٥٩ جنيه

    موقع متميز بإطلالة على المناظر الطبيعية والبحيرة

    Country For Real Estate logo image

1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٩١٬٣٩٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٢٩٥٬٩٥٠ جنيه

    موقع مميز مع حديقة، بأقل سعر في كليو

    Country For Real Estate logo image

1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ١٠١٬٣٣٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٨٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز بمناظر طبيعية خلابة بأقل سعر

    Country For Real Estate logo image

2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٧٧٬٣٢٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٣٣٤٬٠٠٠ جنيه

    استوديو في كليو بأقل مقدم و أقل سعر

    Country For Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٩٠٬٤٨٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٬٦٧٨٬٠٠٠ جنيه

    استوديو في كليو بأقل مقدم و أقل سعر

    Country For Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨١٬١١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 115م متشطبه في بالم هيلز التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٥٬٦٥٩٬٠٠٠ جنيه

    استوديو في كليو بأقل مقدم و أقل سعر

    Country For Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٠٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬١٤٥٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز على البحيرة مباشرةً بأقل سعر

    Country For Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٧٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٦٥١٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز بمناظر طبيعية خلابة بأقل سعر

    Country For Real Estate logo image

2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٩١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بڤيو مميز داخل مجتمع متكامل في قلب جولدن سكوير

    Impact Investments logo image

2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ١٢٣٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو مباشر Lagoon على الدائري بالقرب AUC

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٧٬٩٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بالم هيلز نيو كايرو بأقل مقدم

    Impact Investments logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٣٤٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٣٦٣٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ريسيل شقة جاهزة للاستلام متشطبة بالكامل

    Green Homes Real estate Agency logo image

2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٨٩٬٣٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٣٥٥٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز بإطلالة خلابة وبأقل سعر

    Country For Real Estate logo image

2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٧٢٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٠٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز بإطلالة خلابة وبأقل سعر

    Country For Real Estate logo image

2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٩١٬٥٩٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٤٠٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو في كليو بأقل مقدم و أقل سعر

    Country For Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٩١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة أرضي بحري فاخرة للغاية في بالم هيلز

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٨١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب بالكامل في مشروع PHNC المرحلة كليو / لاجونز

    Country For Real Estate logo image

2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٧٣٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٥٤٨٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز، إطلالة على المناظر الطبيعية والبحيرة

    Country For Real Estate logo image

2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ١١٦٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو في كليو بأقل مقدم و أقل سعر

    Country For Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو في كليو بأقل مقدم و أقل سعر

    Country For Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٩٩٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٦١٬٦٠٠ جنيه

    شقه فيو مفتوح كامله التشطيب في بالم هيلز نيو كايرو

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٧٩٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كورنر ومميزه في كمبوند بالم هيلز نيو كايرو

    ABAZA for real estate logo image

2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٣٨٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في بالم هيلز نيو كايرو

    Coldwell Banker- The Blues logo image

2

    3

    ١١٥ متر مربع

    ٨٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع