شقق 130 متر للبيع في أو ويست, صفحة 8

477 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 121م للبيع اويست -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٤١٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في او ويست امام مول مصر فيو بارك

    Crown Stone Realty logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل متشطبه جاهزه لسكن باقل سعر في الماركت

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 121م للبيع اويست -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٤١٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع 84 متر في كمبوند أو ويست - دور خامس

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٦١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في او ويست فيو لاند سكيب بمقدم 1,5 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١٢٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 110م في O West امام مول مصر استلام سنتين ونصف

    Selection Code logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بلوكيشن مميز شقة متشطبة جاهزة بالتقسيط

    Property Hills Star logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع في كمبوند او ويست بفيو مميز

    Crown Stone Realty logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٦٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأقل سعر فى أو ويست 6 أكتوبر قدام مول مصر

    property hills Elite logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٤ متر مربع

    ٦١٬٧٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في Club yard في اوويست متشطب بستهيلات

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٨٣٬١١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ِشقة للبيع في كمبوند في CORE في اوويست 117م بتسهيل

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٦٥٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند اوويست مرحله كوور 118م

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٧٦٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه ريسيل متشطبة بدون اوفر -2غرف- فى اويست

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٢١ متر مربع

    ٥١٬٢٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 130م في او ويست باقل مقدم بمقدم 5 %

    Z Investments For Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع باقل سعر في اويست اكتوبر في موقع مميز

    Z Investments For Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٦٥٬٥٧٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة وجاهزة للاستلام في أو ويست

    The Way logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٦٤٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل من سعر السوق شقة لقطة بمقدم و اقساط

    Boundless For Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٧٩٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 121م للبيع اويست -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين متشطبة وجاهزة للاستلام في أو ويست

    متصدر

    The Way logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٤٣٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أو ويست

    I-Move logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٦٦٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة مميزة بغرفتين نوم في أو ويست

    I-Move logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٦٩٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 115م استلام فورى فى او ويست

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٦٢٬٩٦٦ جنيه

    بنتهاوس للبيع أو ويست مرحلة كور | مساحة 118م

    Properties-Today.com logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٥٤٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص سعر شقة مع مقدم 5% فقط اقساط تصل الي 9 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع