شقق 120 متر للبيع في مدينة زايد الجديدة, صفحة 17

903 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٤٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن غرفتين ريسيل فوري فيو مفتوح vye سوديك

    Allocate Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٤٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين ريسيل فوري في vye سوديك في لوكيشن مميز

    Allocate Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف فيو لاندسكيب ريسيل فوري في vye سوديك

    Allocate Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٢٠متر فى كومبوند فيو سوديك

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع برايم لوكيشن اوبن فيو لاندسكيب

    Gate real estate marketing logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر استلام فورى-اوبن فيو

    Gate real estate marketing logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة في كمبوند VYE بمساحه 108 متر- تقسيط

    property hills Elite logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٢٧٬٣١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة في كمبوند VYE بمساحه 108 متر- تقسيط

    property hills Elite logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٢٧٬٣١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع 108م بأفضل سعر بنيو زايد

    Property Hills Star logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة في كمبوند VYE بمساحه 108 متر- تقسيط

    property hills Elite logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٢٧٬٣١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع متشطبه بالكامل لاندسكيب فيو

    property hills Elite logo image

    الكارما جيتس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٩٠ متر مربع

    ٧١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 108 متر متشطبة استلام فورى مع سوديك قسط 10سنين

    property hills Elite logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 108 متر متشطبة استلام فورى مع سوديك قسط 10سنين

    property hills Elite logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم و اقساط للبيع شقة استلام فورى المساحة: ١٠٢ م

    Brokers Hub logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في Vye Sodic موقع مميز جدًا جاهزة للاستلام

    The X Site For Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120متر متشطبة في VYE Sodic بجوار بيفرلي هيلز

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق متشطبة في أزهى زايد بمقدم 5% وتقسيط 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة جاهزة في أزها الشيخ زايد بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٤٨٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل للبيع في ريفرز تطوير مصر زايد الجديده

    Selection Code logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٧٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في دي جويا: قسط 15 سنة بدون فوائد ومقدم 5%

    Selection Code logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٤٦٬٧٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب لوكيشن بين سوديك و الناي الاهلي

    Selection Code logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة غرفتين وصالة بموقع مميز بأقل سعر للبيع

    Apart Real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة علي اللاجون للبيع بالتقسيط

    Property Hills Star logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كرميل سوديك ريسيل غرفةاستلام فورى متشطب

    Home Select for real estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٤٨٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بغرفة نوم واحدة بدفعة أولى 5% فقط، وأقساط لمدة

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع