شقق على الطوب الاحمر للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 10

237 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بكمبوند قطاميه جيت اول طريق السخنه شقه لقطه

    MRG Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٢٠٬٤٣٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 107 لقطه للبييع 2 غرفة و2 حمام تقسيمةمميزة

    MRG Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ١٩٬٦٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بكمبوند قطاميه جيت على دائري المعادي

    MRG Real Estate logo image

2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٢٠٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل للبيع بكمبوند قطاميه جيت

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٤٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بقطاميه جيت على دائري المعادي

    MRG Real Estate logo image

2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٢٠٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو ريسيل للبيع بكمباوند قطاميه جيت

    MRG Real Estate logo image

1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ١٧٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو ريسيل للبيع بكمباوند قطاميه جيت

    MRG Real Estate logo image

1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٢٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للييع فى كمبوند قطاميه جيت

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٢٠٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع – غاليريا مون فالي - اقل من سعر السوق

    Smart Assets Real Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٢٬٣١١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في قطامية جيت ب 1.700.000

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ١٣٬٩٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة غرفتين 135متر فوري في قلب الجولدن سكوير

    ARC Investments logo image

    جاليريا ريسيدنس, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٨٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 15%و امتلك شقتك فوري و تقسيط علي 7 سنوات

    ARC Investments logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ١٠٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع