شقق 180 متر للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 6

19,928 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ١٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضى بحديقة وحمام سباحه خاص-بأقساط حتى 2031

    Scout Real Estate logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٠٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر أقل من سعر السوق - استلام فوري -افضل موقع

    Edge Real Estates logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فسي السوق تشطيب كامل بالمطبخ والتكييفات

    متصدر

    Green Homes Real estate Agency logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٦٨٬٨٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٢٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن كورنر متشطبة بمقدم 10%فيو لاندسكيب

    Impact Investments logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم شقة ريسيل بموقع مميز جدا في ذا بروكس

    متصدر

    Remax The Address logo image

    ذا بروكز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ١٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • جولف تاون

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Modon Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    استوديو, 1 - 5 غرفة

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز للبيع بالمرحلة التامنة 122م

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٥٣٬٢٧٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز - استلام فوري - تحت سعر السوق

    Edge Real Estates logo image

2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٨٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | للبيع بأقل سعر متشطب في اي سيتي كلوب بارك

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٩٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر و تشطيب شقة ١٦١ متر ٣ غرف نوم موقع مميز

    Edge Real Estates logo image

3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٦٢٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب كامل في موقع مميز مقدم ٣ مليون

    New Avenue Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ١٠١٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • ايزولا كواترو 2

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٠٥٧٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Al- Masria Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ايسولا كواترو

    2 - 3 غرفة

  • 16

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | فرصة مميزة للبيع فالكلوب بارك استلام فووري

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٣١٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة غرفتين بمقدم مليون امام المطار مباشر

    Closer logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٤٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن باقل من سعر الماركت في هايد بارك

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٥٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في التجمع الخامس – اللوتس الجنوبية

    Al Fanar Development and project management logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك بيت 2 غرف فيو الجولف بتقسيط على 10 سنوات !!

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٩٦٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • افيرا

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٠٢٣٬٧٥٠ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    1 - 4 غرفة

  • 11

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك بيت 3 غرف بإطلالة مفتوحة بتقسيط 10 سنوات !!!

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ١٢٧٬١٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك بيت 2غرف دبل فيو بتقسيط على 10سنوات لاول مره

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٩٠٬٦٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك بيت مميز 3 غرف فيو لاجون بتقسيط على 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ١١٧٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن في كمبوند المصراوية --التجمع

    متصدر

    clear scope logo image

    المصراوية, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كورنر لقطه للبيع موقع مميز في استون ريزيدنس

    Bold Egypt logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٥٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • رواق

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٢٣٣٬٢٦٩ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,رواق

    1 - 4 غرفة

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الأندلس 1 – التجمع الخامس استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مبنيه في تاج سيتي امام المطار بالتجمع بمقدم5%

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري - متشطب بالكامل - جراج

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى اى سيتى بموقع متميز

    Spade consultancy logo image

    لاجون بيتش بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو فوري فيو مفتوح علي لاندسكيب في هايد بارك

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٣ متر مربع

    ٤٨٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • تو جيزر

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٣١٨٬٨٣٢ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    استوديو, 1 - 3 غرفة