شقق 100 متر للبيع في مدينة العلمين الجديدة, صفحة 6

196 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو بسعر مميز بفيو لاجون بجراج The Gate

    Code For Real Estate logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٥١ متر مربع

    ١٢٧٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو بفيو علي البحر في دور الي بباكيه بالجراج

    Code For Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٧١ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في العلمين استلم فوري شقتك بفيو بحري صريح

    Falcon for Real Estate logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٦٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    وحده بفيو مميز علي البحر واللاجون وريكسوس-بالجراج

    Code For Real Estate logo image

    نورث ايدج تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٠١٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه وحده مفروشه بالاجهزه بسعر متر قليل بفيو لاجون

    Code For Real Estate logo image

1

    1

    ٩١ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للبيع في Latin District New Alamein

1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٥٧٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة بـ ٥.٩ مليون فقط ١٠٠ م ع البحيرة_ أقساط ٧س

    متصدر

    Value For Real Estate logo image

1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬١٦٣٬٧٥٠ جنيه

    ستوديو للبيع - الحى اللاتينى - العلمين

    Next Estate logo image

1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٣٤٬٨٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع في قلب العالمين الجديدة مشروع فيلار

    Pharos Real Estate logo image

    فيلار, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو بفيو مميز علي البحر و اللاجون -بالجراج

    Code For Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ١٣٢٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحده ب 90الف للمتر فيو علي اللاجون بباكيه بالجراج

    Code For Real Estate logo image

1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٣٠٨٬٦٣٠ جنيه

    في اميز دور ف The Gate وحده دبل فيو بباكيه بالجراج

    Code For Real Estate logo image

1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٢٣٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٨٦٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر للمتر وحده عقد قديم-فيو لاجون-جراج

    Code For Real Estate logo image

1

    1

    ٨١ متر مربع

    ١٠٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحده 90م دبل فيو بباكيه بالجراج ف ابراج North Edge

    Code For Real Estate logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٣١٩٬٥٥٩ جنيه

    فرصه ف الابراج الايقونيه ستديو دبل فيو بجراج

    Code For Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٧١ متر مربع

    ١٣١٬٢٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل من سعر السوق امتلك وحده في دور فوق ال 30-جراج

    Code For Real Estate logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع في قلب العالمين الجديدة علي البحيره

    Pharos Real Estate logo image

    فيلار, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك بابراج العلمين بفيو علي اللاجوون

    Steps Property logo image

استوديو

    1

    ٨١ متر مربع

    ١٤٨٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ف The Gate وحده ف دور عالي بباكيه بالجراج-دبل فيو

    Code For Real Estate logo image

1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ف دور فوق ال20 وحده دبل فيو بالجراج North Edge

    Code For Real Estate logo image

1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ١١٣٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٤٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (الحي اللاتيني - العلمين) 97 م

    RE/MAX Avalon logo image

1

    1

    ٩٧ متر مربع

    ٥٦٬٥٧٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو في دور فوق ال30وفيو لاجون مباشره ف The Gate

    Code For Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ١٣٢٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة أخر وحدة 71م باقل سعر متشطبة ع البحر مباشرة

    Value For Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٧١ متر مربع

    ١٠٩٬١٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٠٧٬٠٠٠ جنيه

    تسهيلات على 11 سنة استلام فوري فيو مفتوح

    Remax Professional. logo image

1

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٧١٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٩٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع 72م الحي اللاتيني (SED)

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

استوديو

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٤٥٬٧٦٣ جنيه/متر مربع