شقق 60 متر للبيع في مدينة نصر, صفحة 5

158 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٬٦٣٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كاش بدجلة لاند مارك في قلب مدينة نصر

    Touring for Marketing logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه55متر في لوكيشين مميز في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 55متر في لوكيشين مميز في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٦٣٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كاش بدجلة لاند مارك في قلب مدينة نصر

    Touring for Marketing logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٤٤٤٬٤٠٠ جنيه

    دجلة لاند مارك… أكبر مشروع متكامل في قلب مدينة نصر

    Touring for Marketing logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٤٤٤٬٤٠٠ جنيه

    دجلة لاند مارك… أكبر مشروع متكامل في قلب مدينة نصر

    Touring for Marketing logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٦٣٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كاش بدجلة لاند مارك في قلب مدينة نصر

    Touring for Marketing logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٤٤٤٬٤٠٠ جنيه

    دجلة لاند مارك… أكبر مشروع متكامل في قلب مدينة نصر

    Touring for Marketing logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٦٣٨٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع كاش بدجلة لاند مارك في قلب مدينة نصر

    Touring for Marketing logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٤٤٤٬٤٠٠ جنيه

    دجلة لاند مارك… أكبر مشروع متكامل في قلب مدينة نصر

    Touring for Marketing logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 97م استلام سنه مطلوب تكملت اقساط متبقى 450 الف

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٢٧٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٦٣٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كاش بدجلة لاند مارك في قلب مدينة نصر

    Touring for Marketing logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٤٤٤٬٤٠٠ جنيه

    دجلة لاند مارك… أكبر مشروع متكامل في قلب مدينة نصر

    Touring for Marketing logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٥٠٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦٣٨٬٠٠٠ جنيه

    شالية دجلة لاند مارك في قلب مدينة نصر

    Touring for Marketing logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٦٣٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كاش بدجلة لاند مارك في قلب مدينة نصر

    Touring for Marketing logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٤٤٤٬٤٠٠ جنيه

    دجلة لاند مارك… أكبر مشروع متكامل في قلب مدينة نصر

    Touring for Marketing logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٦٣٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كاش بدجلة لاند مارك في قلب مدينة نصر

    Touring for Marketing logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٤٤٤٬٤٠٠ جنيه

    دجلة لاند مارك… أكبر مشروع متكامل في قلب مدينة نصر

    Touring for Marketing logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٦٣٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كاش بدجلة لاند مارك في قلب مدينة نصر

    Touring for Marketing logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٤٤٤٬٤٠٠ جنيه

    دجلة لاند مارك… أكبر مشروع متكامل في قلب مدينة نصر

    Touring for Marketing logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦٣٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كاش بدجلة لاند مارك في قلب مدينة نصر

    Touring for Marketing logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٤٤٬٤٠٠ جنيه

    دجلة لاند مارك… أكبر مشروع متكامل في قلب مدينة نصر

    Touring for Marketing logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه55م غرفه حمام مطبخ ريسيبشن استلام فوري بالجراج

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو 57م فيو جانبي استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 55متر في لوكيشين مميز في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع