شقق 100 متر للبيع في مدينة نصر

875 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٣٬٧٢٩٬٠٠٠ جنيه

    استلم الآن 93م غرفتين في لاندمارك بقسط 18,000شهريا

    Morshedy Group - Land Mark logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٤٠٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٢٩٬٠٠٠ جنيه

    استلم الآن 93م غرفتين في لاندمارك بقسط 18,000شهريا

    Morshedy Group - Land Mark logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٤٠٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٢٩٬٠٠٠ جنيه

    استلم الآن 93م غرفتين في لاندمارك بقسط 18,600شهريا

    Morshedy Group - Land Mark logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٤٠٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٢٩٬٠٠٠ جنيه

    استلم الآن 93م غرفتين في لاندمارك بقسط 18,600شهريا

    Morshedy Group - Land Mark logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٤٠٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٢٩٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى | غرفتين في لاندمارك بقسط 18,600شهريا

    Morshedy Group - Land Mark logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٤٠٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • تاورز

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٤٨٣٬٤٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Morshedy Group
    القاهرة,مدينة نصر

    2 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٢٩٬٠٠٠ جنيه

    استلم الآن 93م غرفتين في لاندمارك بقسط 18,600شهريا

    Morshedy Group - Land Mark logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ٩٣ متر مربع

    ٤٠٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٢٩٬٠٠٠ جنيه

    اسكن الآن في لاندمارك بقسط شهرى18,600جنية

    Morshedy Group - Land Mark logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٤٠٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬١١٧٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان فى لاندمارك فقط بمقدم 152,000 جنية مصرى

    Morshedy Group - Land Mark logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    2

    ٧٢ متر مربع

    ٤٣٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٢٩٬٠٠٠ جنيه

    اسكن الآن في لاندمارك بقسط شهرى18,600جنية

    Morshedy Group - Land Mark logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٤٠٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٢٩٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان فى لاندمارك فقط بمقدم 372,900 جنية مصرى

    Morshedy Group - Land Mark logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ٩٣ متر مربع

    ٤٠٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • تا-ميري ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٩٦٥٬٠١٩ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة نصر

    1 - 3 غرفة

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٢٩٬٠٠٠ جنيه

    اسكن الآن في لاندمارك بقسط شهرى18,600جنية

    متصدر

    Morshedy Group - Land Mark logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٤٠٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٩٦٩٬٦٠٠ جنيه

    استلم الان فى لاندمارك فقط بمقدم 396,990 جنية مصرى

    Morshedy Group - Land Mark logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٤٠٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين 71م للبيع بدجله لاند مارك

    Ring Road Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٧١ متر مربع

    ١٩٬٧١٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ف كابيتال ايست,تشطيب سوبر لوكس,موقع مميز

    Envigo Real Estate logo image

    كابيتال ايست, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٢٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 97م فى كابيتال ايست حى الواحه مدينة نصر

    Envigo Real Estate logo image

    كابيتال ايست, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ١٥٬٩٧٩ جنيه/متر مربع

  • لاند مارك

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬١١٧٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Morshedy Group
    القاهرة,مدينة نصر,كمبوندات مدينة نصر,لاندمارك

    1 - 3 غرفة

  • 25

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل وجهه في دجلة لاند مارك في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٢٢٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 79متر للبيع في كمبوند دجله لاند مارك مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٢٢٬٧٨٤ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه96م غرفتين استلام فوري بالجراج فى لاندمارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ١٩٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 96 للبيع في موقع مميز في مدينه نصر استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ١٩٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 55 متر للبيع في لوكيشن مميز في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • جو هليوبوليس

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    IL Cazar Developments
    القاهرة,مدينة نصر,مساكن المهندسين,جو هليوبوليس

    1 - 3 غرفة

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٢٩٬٠٠٠ جنيه

    استلم الآن 93م غرفتين في لاندمارك بقسط 18,600شهريا

    Morshedy Group - Land Mark logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٤٠٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٢٩٬٠٠٠ جنيه

    استلم الآن 93م غرفتين في لاندمارك بقسط 18,500شهريا

    Morshedy Group - Land Mark logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٤٠٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٢٩٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان فى لاندمارك فقط بمقدم 372,900 جنية مصرى

    Morshedy Group - Land Mark logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٤٠٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٢٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين في لاندمارك | 18,600شهري | استلام فورى

    Morshedy Group - Land Mark logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٤٠٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٢٩٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى | غرفتين في لاندمارك بقسط 18,600شهريا

    متصدر

    Morshedy Group - Land Mark logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٤٠٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • ترو كمبوند

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٤٧٩٬١٦١ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    El Mansour Developments
    القاهرة,مدينة نصر,كمبوندات مدينة نصر,ترو

    2 - 3 غرفة