شقق 180 متر للبيع في مدينة المستقبل, صفحة 36

3,741 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٦٤٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع غرفتين ع الفيو– مرحلة Elan | سراي

    ERE logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٢٬٢٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه (جاهزه للسكن الفورى ) بخصم 50% للبيع ف سراى

    Falcon for Real Estate logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فى السوق_شقه 160 مترللبيع_سعر الطرح

    Homy Real Estate logo image

    مونارك, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو فخم بحديقة خاصة للبيع في سراي (إيلان)

    Next Door Consultancy logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ١٩٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو ريسيل بسعر مميز في سراي | أقساط

    Next Door Consultancy logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٢٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع بسعر أقل من السوق – جرين سكوير

    Next Door Consultancy logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٨٬٢٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بأقساط استلام 2027 سراي مستقبل سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٨٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 125م/خصم كاش 35% فى سراى/ فيو لاند سكيب

    Falcon for Real Estate logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٦٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    **شقة مميزة ببلومفيلدز بموقع رائع وفرصة استثمار **

    Apex Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٣٦٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع غرفتين ع الفيو لقطة– مرحلة Elan سراي

    متصدر

    ERE logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو بجاردن للبيع في سراي أقل من سعر السوق

    Next Door Consultancy logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٢٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة بمقدم ١٠٪؜ و قسط شهري ٦٢ الف

    New Avenue Real Estate logo image

    تالدا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٦٠٬٣٧٣ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز | إطلالة مفتوحة | واجهة بحري

    Country For Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيبات فاخرة مع تكييفات مركزية

    Country For Real Estate logo image

2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فرفتين باقل مقدم – مرحلة Elan | سراي

    ERE logo image

2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٤٠٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٨٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم جاهزة للمعاينه في سراي المستقبل+بقسط12سنة

    Roots Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٦٤٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٣٦٬١٠٠ جنيه

    شقة أرضي كورنر بجاردن كبيرة وفيو على البسين

    The Polygon logo image

2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥٤٬٤٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر لشقه 130 متر +جاردن 40 متر في بلومفيلدز

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى بجاردن فيو مسطحات خضراء في بلومفيلدز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٣٤٬٨٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمقدم فى ايلان بسعر مميز فيو على club

    Sonic For Real-Estate logo image

2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٢٨٬٠٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري للبيع في لافينير صبور كاش استلام فوري

    Prime Company logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن بسعر أقل من سعر السوق.

    Country For Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٢٨٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري تكمله اقساط في بلوم فيلدز

3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٢٤٬٨٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه بجاردن كورنر - متشطبه بالكامل امام مدينتي

    Remax The Address logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقساط علي 12 سنة امتلك شقتك 74 م في موقع متميز

    Tradmark Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٧٨٬٣٧٨ جنيه/متر مربع