شقق 180 متر للبيع في مدينة المستقبل, صفحة 29

3,742 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٣٬٧٩٣٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة استلام فوري في موقع متميز في بلومفيلدز

    New Avenue Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٣٦٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة 3 غرف استلام فوري تطل بمساحات خضراء

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٩٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة العمر مقدم500الف وتقسيط ع12سنة على طريق السويس

    Step One Real Estate logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع بسعر خاص ومميز وموقع استراتيجي

    why solutions logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٣١٬٦٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع بسعر خاص ومميز وموقع استراتيجي

    why solutions logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٥٥٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٥١ متر ببيتا جرينز المستقبل سيتي

    BETA EGYPT logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٦٣٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك ٣ غرف فى احسن لوكيشن على لاندسكيب متشطبه

    New Avenue Real Estate logo image

    شرق فالي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ١١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه بالتكييفات بأقساط طويله على ٩ سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

    شرق فالي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ١١٦٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف نوم بأقل سعر المرحلة الأولى فالدا فيليج

    New Avenue Real Estate logo image

    فالدا فيلدج, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٤٩٬٧٩٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه علي المزار السياحي جاهزة للمعاينه بالمستقبل

    Roots Real Estate logo image

    زيزينيا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه باقل سعر في هاب تاون استلام فوري

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٢٬٧٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٨٨٬٢٠٣ جنيه

    شقة 3 غرف نوم بموقع مميز وإطلالة مفتوحة

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٣٤٬٢٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٢٠٣ جنيه

    شقة بموقع مميز وإطلالة مفتوحة

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٩٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف في لافينير بفيو وموقع مميز

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في كومباوند سراي المستقبل مساحه 113متر

    Zein for real estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ١٬٠٦١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع كابيتال جاردن من بالم هيلز

    Zein for real estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 90 م استلام فورى دور أول بكمبوند بيتا جرينز

    East wing logo image

2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بجنينه في سراي مستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص سعر شقة كورنر بحديقة موقع متميز 2 غرفة نوم

    Edge Real Estates logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو مميز على لاندسكيب شقة 165م ريسيل باقساط مرنة

    Property Misr logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٩٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة 165م بحري و بفيو تحفة في سراي

    Property Misr logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ثلاث غرف للبيع بسعر أقل من سعر السوق، جاهزة للسكن

    Makanak Investments logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي 126م بحديقة أمامية و خلفية 2 غرف ماستر

    Edge Real Estates logo image

2

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٣١٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمار بجوار ميفيدا اقساط على 9 سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

    شرق فالي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ١٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بغرفتي نوم بأفضل سعر وموقع طابق متكرر

    Makanak Investments logo image

2

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٣٣٬١٢٨ جنيه/متر مربع