شقق 50 متر للبيع في مدينتي

16 عقارات أخرى
  • شقة - 1 حمام للبيع في B8 - مدينتي - القاهرة
    1

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بمدينتي b8 بسعر مناسب

    Panorama View logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٧٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استوديو بحديقه تشطيبات فندقيه امام الفودكورت

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٨٠٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استديوا للبيع في مدينتي ارضي بجاردن طلعت مصطفي

    East House logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٧١٬٢٧٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٣٤٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستوديو 45م بالB8 مجموعة 87 استلام خلال عام

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٧٨٬٥٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 100م دبل فيو امام مدينتي بالتقسيط عـ 12 سنة

    Falcon for Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • پريڤادو

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Talaat Moustafa Group
    القاهرة,مدينتي,پريڤادو

    استوديو, 2 - 3 غرفة

  • 6

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع في مدينتي B8-بأقل اجمالي في السوق

    Location Properties logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠١٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو لقطة حجز قديم 49م بالتقسيط علي 12 سنة في B8

    Rikaz logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٤١٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    تـسيـلـم فـوري بفيو لاند سكيب امام مدينتي شقة 169م

    Falcon for Real Estate logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بارك فيو للبيع في مدينتي استلام فوري

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٧١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع بمدينتي موقع مميز وأقساط إلي 2034

    Makka Real Estate logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٥١٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • مدينتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٦٤٤٬٣٢٨ جنيه

    المطور العقاري
    Talaat Moustafa Group
    القاهرة,مدينتي

    1 - 4 غرفة

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في B8 49 متر

    Eureka Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٥١٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    studio for sale at Madinty

    Shield - DR3 logo image

    مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو ارضي مع حديقه 1نوم و 1حمام موقع مميز جدا

    ST.John Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٨٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستوديو 45م مدينتى بتسهيلات 10 سنوات متشطب

    ST.John Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٤٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٥٣٤٬٩٨٠ جنيه

    استديو 45م عقد 2022 في ارقي مراحل مدينتي B8 للبيع

    Eureka Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٣٤٬١١٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٥١٬٨٦٠ جنيه

    ستوديو ٥٠ متر حجز قديم ٢٠٢٣ للبيع في اميز مراحل مد

    Eureka Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤١٬٠٣٧ جنيه/متر مربع