شقق 120 متر للبيع في مدينتي, صفحة 47

1,370 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٩٬٩٤٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في طلعت مصطفي كمبوند مدينتي بالتقسيط

    Vida Solutions logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٨٦٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه ومفروشه طلعت مصطفي كمبوند مدينتي

    Vida Solutions logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٨٩٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمدينتي 108 متر تشطيب خاص بمنطقة B8

    RE/MAX 1st Choice logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ٤٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فى مدينتى شقه 89م فيوشارع خطوات من الاستريب مول B6

    Zone Properties . logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٤٧٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • شقة - 2 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في مدينتي - القاهرة
    1

    شقة

    ٦٬٩٤٠٬٦٨٠ جنيه

    شقة 2 غرفة نوم - الدور الأول، مدينتي

    MoveIn Egypt logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٦٦٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 107م بأوفر تجاري في احدث مراحل مدينتي B14

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٤٩٬٥٣٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 107م بتشطيب فندقي وافضل فيو بسعر مميز في B2

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٤٩٬٥٣٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 82 م مفروشة للبيع فى مدينتي - بسعر تجاري

    Avenue New Cairo Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥٢٬٤٣٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    84+45م ارضي بجارن للبيع بمدينتي في بريفادو

    Experts Real Estate Investment logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصهمميزه لامتلاك شقه 82م بb7 خطوات للساوث بارك

    Darak Madinaty logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥١٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز 84م علي فيو البحيرات للبيع في كمبوند بريفادو

    Experts Real Estate Investment logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٦٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه استثماريه شقه 77م ب b8 استلام فوري فيو مفتوح

    Darak Madinaty logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة "سوبر لوكس" للبيع بالمطبخ - مدينتي B2

    Better Estate Investment logo image

    B2, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٥١٬٤٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 107م للبيع في B12 مدينتي موقع مميز أوفر لقطه

    Experts Real Estate Investment logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٢٨٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميز جد اللبيع بمساحة 82متر في مدينتي مرحلة B7

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥٠٬٦٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينتي مساحه107م فيو جاردن والخدماتb2

    Zone Properties . logo image

    B2, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٤٦٬٧٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٦٣٬٥٣٠ جنيه

    لقطة في بريفادو – أرضي بحديقة خاصة 82م إستلام فوري

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٩١٬٠١٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٦٨٨٬٦٨٠ جنيه

    شقه 79م علي حديقه كبيرة للبيع بمدينتى

    HA Group Rehab logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٨٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه لوكيشن مميز مدينتي B11 ( لقطه)

    East House logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع -B11- 116 متر تشطيبات سوبر لوكس سعر لقطة

    East House logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٤٥٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    96م تشطيب خاص بالفرش والاجهزه بفيو وايد جاردن فيB7

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مدينتي 78م بجوار الخدمات تشطيب كامل

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٥٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي – B7 - فيو بارك مفتوح -96- متر

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة في بريفادو – مدينتي | أرضي بجاردن خاصة

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٥٢٬٩٧٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الان 107م وقسط علي 10 سنوات

    Creative Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٩٣٬٤٥٧ جنيه/متر مربع