شقق 120 متر للبيع في مدينتي, صفحة 13

1,362 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع استراتيجي وقريبة من جميع الخدمات

    MA Ville logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 89م ,النموذج الذكي المطلوب في مدينتي B6

    Darak Madinaty logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٤٧٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 107 م للبيع في مدينتي B12 فيو جاردن ومجري سيل

    أبو ظبي العقارية logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٦٨٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع كاش114م بجوار منطقة الخدمات فيو مفتوح في B11

    Rikaz logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٥١٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٧٧٢٬٠٠٠ جنيه

    ستديو ارضي بجاردن خاص B14 بجوار الخدمات مساحة 67م

    Rikaz logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٨٦٬١٤٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية للبيع في مدينة نور – أرضي بحديقة

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨١ متر مربع

    ٣٠٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمار لن تتكرر في b12 مدينتي , بأميز لوكيشن

    Darak Madinaty logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٦٠٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شقه للتمليك بمدينتي B12

    Darak Madinaty logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٣٩٬١٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع الكاش في مدينتي B11

    B11, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٤٧٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 96م جاردن 45م فوري متشطبة بالتكييفات بمدينتي

    Aqar Misr logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ١٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة B7 مدينتي سوبر لوكس وفيو جاردن

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس B7 مدينتي للبيع أو الإيجار فوراً

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥٤٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاردن فيو B1 مدينتي استلام فوري وسعر مميز

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٤٨٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بسعر مميز في موقع مميز بمدينتي B11

    Good Deals logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٤٣٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 78 م للبيع بمدينتي B12 تشطيب خاص بفيو مفتوح

    أبو ظبي العقارية logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٦٠٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى مدينتى B8 بالقرب من الخدمات فيو جاردن

    Escan Group logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٩٤٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة بحديقة للبيع في مدينتي | 82م | أول سكن

    Circle Realestate logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٦٠٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع اقساط في مدينتي B12

    B12, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٦٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع في مدينتي في B7 بالفرش والاجهزه

    Top Cairo Real Estate logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٤٢٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بريفادو – لقطة حقيقية حجز 2019

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٤٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في مدينتي باB6 بموقع متميز جدا

    Top Cairo Real Estate logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة B6 مدينتي أمام الساوث بارك شاملة الأجهز

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٥٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للاستثمار مميزة 96 متر B6 بدون عفش 4.950.000

    MA Ville logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعرفي مدينتي B7 | تشطيب خاص | خطوات من الخدمات

    MA Ville logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥١٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة 92 متر B6 والنادي مجانا

    MA Ville logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٥٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع