شقق على الطوب الاحمر للبيع في لايك فيو ريزيدنس بالتجمع الخامس

5 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه ارضي بحديقه تسليم فوري في ليك فيو

    New Avenue Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٤٤٢٬٧٠٠ جنيه

    شقة 2 نوم - لقطة للبيع في ليك فيو 1 - استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٦٦٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    يأقل من سعر السوق 204م لوكيشن مميز في ليك فيو

    متصدر

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ٧٧٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل من سعر السوق بموقع متميز جدا شقه في ليك فيو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

4

    4

    ٢٠٤ متر مربع

    ٨٥٬٧٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة /للبيع / ليك فيو ريزدينس/ التجمع الخامس

    Home Destination logo image

2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٧٢٬٩١٦ جنيه/متر مربع