شقق 86 متر للبيع في منطقة الانتركونتننتال, صفحة 2

40 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٣٬٢٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين استلام فوري بمشروع ممبز بمقدم 50%

    Hurghadians Property logo image

    الغردقة هب, منطقة الانتركونتننتال, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة واحدة داخل منتجع / سعر كامل

    Homes Bay logo image

    منطقة الانتركونتننتال, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٤٦٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    2 bedroom apartment for sale in Intercontinental

    My Real Estate logo image

    منطقة الانتركونتننتال, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٣٤٬٨٨٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣١٢٬٠٠٠ جنيه

    وحدة استثمارية مميزة في هب ريزورت - بمقدم 50%

    SAMA Real Estate Investment logo image

1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٬٢٦٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع فى انتركونتيننتال

    Second Home Real Estate logo image

    منطقة الانتركونتننتال, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٬٩٧٤٬٠٠٠ جنيه

    اصغر وحده مميزه فيو pool في هب ريزورت بمقدم %50

    SAMA Real Estate Investment logo image

1

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٤٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٣١٢٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص علي وحدة 72متر في هب ريزورت مقدم تعاقد 35%

    SAMA Real Estate Investment logo image

1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    Furnished 1 bed for sale in Intercontinental

    My Real Estate logo image

    منطقة الانتركونتننتال, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٣١٢٬٠٠٠ جنيه

    هورغادا هاب – شقق للبيع جاهزة للتسليم

    SAMA Real Estate Investment logo image

1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٧٨٠٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الغردقة

    SAMA Real Estate Investment logo image

1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٧٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٣١٢٬٠٠٠ جنيه

    عرض حصري في هب ريزورت خصومات للكاش ومدة تقسيط اطول

    SAMA Real Estate Investment logo image

1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 42م في مجاويش ,مقدم = 630.000ج وقسط 18 شهر

    SAMA Real Estate Investment logo image

استوديو

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٤٠٬٢٠٠ جنيه

    عرض حصري خصم 20% في هب ريزورت , استلام فوري

    SAMA Real Estate Investment logo image

2

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٤٦٬٩٥٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق في منطقة الإنتر بمقدم 35% وتقسيط علي 18 شهر

    SAMA Real Estate Investment logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٩٧٤٬٠٠٠ جنيه

    غرفة نوم و صالة للبيع في كومباوند هب ريزورت

    SAMA Real Estate Investment logo image

1

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

1