شقق للبيع في أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد بـ 2 مليون جنيه

23 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٬٠٢٧٬٢٥٣ جنيه

    شقة متشطبة قسط ربع سنوي مليون جنيه، كاش ٢٤ مليون

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٦٬٠٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٠٢٧٬٢٥٣ جنيه

    شقة متشطبة قسط ربع سنوي مليون جنيه، كاش ٢٤ مليون

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٦٬٠٠٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ف الشيخ زايد لوكيشن لاند سكيب مقدم 2 م

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ١٨٬٨٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في ابراج زيد زايد 2 غرف متشطب استلام فوري

    متصدر

    Evergreen Properties logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين متشطبه بالكامل علي البارك في Zed West

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ٩٦ متر مربع

    ١٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين متشطبه بالكامل علي البارك في Zed West

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ١٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن متشطبه قسط ع 8 سنين او كاش 8,864,000

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة205م متشطبه بالتكييفات,برايم فيو بمقدم1.4 مليون

4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٦٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين متشطبه بالكامل علي البارك في Z West

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ١٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين متشطبه بالكامل علي البارك في Zed West

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ١٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري في الادوار ال 20 في ابراج زيد

    Property Hills Star logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بكموند زد ويست شقه متشطبة للبيع في الشيخ زايد

    Oaks Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ١٢٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة بمساحة 125م في موقع مميز بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف الترسوبرلوكس بمقدم مليون أوكاش8.100.000

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه198م متشطبه بالتكيفات بمقدم 2مليون أو 14 كاش

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ١٠٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه داخل مشروع Zed West لاندسكيب فيو بالتقسيط

    property hills Elite logo image

1

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه داخل مشروع Zed West لاندسكيب فيو بالتقسيط

    property hills Elite logo image

1

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه داخل مشروع Zed West لاندسكيب فيو بالتقسيط

    property hills Elite logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه داخل مشروع Zed West لاندسكيب فيو بالتقسيط

    property hills Elite logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع ف ابراج زيد استلام قريب جدا

    Property Hills Star logo image

3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٦٬٣٦٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    200م لقطة 3 غرف شقه فندقية ف زايد قسط ع 10سنين

    Property Hills... logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 159 م متشطب بتكييفات زايد بجوار هايبر1+قسط

    Property Hills... logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ١٢٬٣٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 159 م متشطب بتكييفات زايد بجوار هايبر1+قسط

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ١٢٬٣٢٧ جنيه/متر مربع