شقق للبيع كاش في تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 7

196 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ٤ غرف جاهزه للاستلام نص تشطيب بحري بفيو بحيره

    ERE logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٨٬٦٤٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تاج سيتي 158متر 3غرف نوم و3حمام

    ERE logo image

3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٢٬٧٢١ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٬٤٧٠٬٤٣٣ جنيه

    استلم الان شقة140+جاردن ب1.4مقدم او كاش8.8مليون

    Property Hills... logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاج سيتي استلام فوري متشطبه بالكامل بسعر لقطة

    La Costa For Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٨٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في تاج سيتي بجوار فندق Kempinski

    Closer logo image

3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٨٠٧٬٦٧٦ جنيه

    استلم الان شقة160+جاردن ب1.8مقدم او كاش10.8مليون

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١١٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلم فورى فيو ليك ولاند اسكيب و دور متكرر

    ERE logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 0% امتلك اخر شقة غرفتين ف تاج سيتي التجمع

    Closer logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٤٧٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 128م بالقرب من كافه الخدمات تاج سيتي

    Closer logo image

2

    1

    ١٢٨ متر مربع

    ٤٧٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر ستوديو للبيع ف تاج سيتي بجوار المطار-مقدم 260K

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 166 متر للبيع بخصم 50% علي الكاش في تاج سيتي

    Closer logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٦٬٠٨٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة168م prime location ف تاج سيتي

    Closer logo image

3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٩٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    دايركت امام المطار امتلك شقه168م دور متكررقسط ع12Y

    Closer logo image

3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٧٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك شقه 3 غرف ف تاج سيتي vip view

    Closer logo image

3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٤٧٬٢٠٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تاج سيتي متشطبة وبالفرش

    views investment logo image

3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 148 م سوبر لوكس بكمبوند تاج سيتي أمام المطار

    El-Nemr LTD logo image

3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٧٠٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه3غرف استلام فوري في تاج سلطان متشطبه

    ERE logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع في كمبوند تاج سيتي مرحله شاليا

    RE/MAX 1st Choice logo image

4

    4

    ٢١٧ متر مربع

    ٥٧٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاج سيتي (zone T) 3 غرف استلام فوري بسعر لقطة

    La Costa For Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٦٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في تاج سيتي 165م 3غرف و 3حمام

    ERE logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٥٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري غرفتين في تاج سيتي برايم لوكيشن

    ERE logo image

2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٥١٬٦٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 185م للبيع بتاج سيتي فيو مزدوج – بحيرة

    Next Door Consultancy logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥١٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه غرفتين ف تاج سيتي افضل تقسيمه بالتقسيط

    Closer logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٤٤٬١٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في التجمع الاول - كمبوند تاج سيتي

    Closer logo image

3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٤٥٬٩٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    أخر استديو للبيع بأقل سعر لسرعه البيع ف تاج سيتي

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٣٬٥٣٤ جنيه/متر مربع