شقق للبيع في سوان ليك, التجمع الاول بـ 2 مليون جنيه, صفحة 41

13,923 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    حياتك الجديدة فى قلب زايد-بنتهاوس متشطب بالتكييفات

    NABAJ logo image

    ميدوز بارك, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    حياتك الجديدة فى قلب زايد-بنتهاوس متشطب بالتكييفات

    NABAJ logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    حياتك الجديدة فى قلب زايد-بنتهاوس متشطب بالتكييفات

    NABAJ logo image

    مون لاند, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    حياتك الجديدة فى قلب زايد-بنتهاوس متشطب بالتكييفات

    NABAJ logo image

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس | Gardenia Heights 3

    Catchers investment logo image

    المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 80 م للبيع في كمباوند دجلة بالمز –

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٬٦٥٧٬٢٢٠ جنيه

    ستوديو عصري للبيع في الغردقه بالقرب من الجونة

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٥٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    – 3 شقق للبيع في هرم سيتي حدائق أكتوبر

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    مدينة هرم سيتي - اوراسكوم, طريق 6 اكتوبر وادي النطرون, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري ارضي بجاردن تريبل فيو - بواجهة بحري

    Falcon for Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 85م في كمبوند برايم أفنيو – حدائق أكتوبر

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    برايم افينيو, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    حياتك الجديدة فى قلب زايد-بنتهاوس متشطب بالتكييفات

    NABAJ logo image

    روفان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    حياتك الجديدة فى قلب زايد-بنتهاوس متشطب بالتكييفات

    NABAJ logo image

    الكرما 1, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    حياتك الجديدة فى قلب زايد-بنتهاوس متشطب بالتكييفات

    NABAJ logo image

    ايليت ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    حياتك الجديدة فى قلب زايد-بنتهاوس متشطب بالتكييفات

    NABAJ logo image

    لا كولينا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    حياتك الجديدة فى قلب زايد-بنتهاوس متشطب بالتكييفات

    NABAJ logo image

    ريوايه, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    حياتك الجديدة فى قلب زايد-بنتهاوس متشطب بالتكييفات

    NABAJ logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    حياتك الجديدة فى قلب زايد-بنتهاوس متشطب بالتكييفات

    NABAJ logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم للبيع شقة باميز ارقى موقع لاند سكيب فيو

    Square Real Estate logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    حياتك الجديدة فى قلب زايد-بنتهاوس متشطب بالتكييفات

    NABAJ logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    حياتك الجديدة فى قلب زايد-بنتهاوس متشطب بالتكييفات

    NABAJ logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    حياتك الجديدة فى قلب زايد-بنتهاوس متشطب بالتكييفات

    NABAJ logo image

    فيا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    حياتك الجديدة فى قلب زايد-بنتهاوس متشطب بالتكييفات

    NABAJ logo image

    بيلفا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    حياتك الجديدة فى قلب زايد-بنتهاوس متشطب بالتكييفات

    NABAJ logo image

    بيلفا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    حياتك الجديدة فى قلب زايد-بنتهاوس متشطب بالتكييفات

    NABAJ logo image

    جرين 3, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    حياتك الجديدة فى قلب زايد-بنتهاوس متشطب بالتكييفات

    NABAJ logo image

    جرينز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع