شقق للبيع بمليون جنيه في مدينة الشروق, صفحة 2

85 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر نادر شقه 210 متر لقطه فيو Pool بأميز لوكيشن ف

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    750,000=شقه (208 متر _فيو مفتوح على Water Feature)

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ٢٠٨ متر مربع

    ٣٬٦٠٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو بحري علي landscape متشطبة اقساط 15 سنه-تالالا

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٤٬٩٦٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة100م بتشطيب High End بمقدم720الف فيو بحري تقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو مفتوح علي greenery شقة 170م متشطبة اقساط 15 س

    Falcon for Real Estate logo image

    الشروق 2000, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين 100م بفيو خيالي Landscape برايم لوكيشن

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164م متشطبة-باتيو أورو-646الف ربع سنوي كاش 12M

    Property Hills... logo image

    الباتيو 5 ايست, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بقسط شهرى 30 الف شقه للبيع فندقية على طريق السويس

    Step One Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٤٬٦٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم10%شقه بتشطيب high end فى الجار/فيو لاند سكيب

    Falcon for Real Estate logo image

    كليوباترا بالاس, الحي الخامس, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٥٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره وبتشطيب كامل للبيع فى كمبوند الجار

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    800 ألف = صف أول لاجون بخدمة 5 Star من Concord

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٥٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب فندقي من Concorde - أمام مدينتي - بأقـل سعر

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٦٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب فندقي تحت اداره كونكور السلام واجهه بحرى

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم10%شقه بتشطيب high end فى الجار/فيو لاند سكيب

    Falcon for Real Estate logo image

    كليوباترا بالاس, الحي الخامس, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٥٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة بتشطيب USL اطول فترة تقسيط في اميز لوكيشن

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ١٬٢٦٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر عائد استثماري بالشروق شقة بخدمات فندقية تقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو club شقة 151م اقساط 12 سنه- سراي جوار مدينتي

    Falcon for Real Estate logo image

    جراندا لايف, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٣٬٩٧٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 825 الف و اقساط 15 سنه شقة متشطبة بفيوgarden

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٬٨٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه للبيع متشطبه تحت إداره فندقيه بمقدم10%فقط

    متصدر

    GCR Developments logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٦٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 550ألف شقه امام مدينتي فى الباتيو سولا

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بمقدم 600الف و اقساط 15 سنه في تالالا

    Falcon for Real Estate logo image

    الشروق 2000, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٤٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 650 الف شقه تشطيب فندقى للبيع فى الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    1

    ١٢١ متر مربع

    ٥٬٣٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 630 الف شقه 124م تشطيب فاخر للبيع فى الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    1

    ١٢٤ متر مربع

    ٥٬٠٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ( تشطيب كامل ) بالقسط امام مدينتي

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٦٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية بعائد استثماري قوي امام مدينتي Lagoon V

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع