شقق للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد بـ مليون و نصف جنيه, صفحة 5

321 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٩٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري مقدم 935 الف بسعر 14م كاش

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٥٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين متشطبه بالكامل علي البارك في Zed West

    Falcon for Real Estate logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٩٦ متر مربع

    ١٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٠٩٬٧٥٠ جنيه

    استلم فوري بنتهاوس بـ13مليون كاش او مقدم 909الف

    فورتي ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٬١٩٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك و قسط وحدتك بخطط سداد مرنة

    Property Group logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٩٥ متر مربع

    ١٣٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري مقدم 935 الف بسعر 14م كاش

4

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٥٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٠٥٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بفيو landscape اقساط 8 سنين في vye

    Falcon for Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٥٬٢٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٢١٥٬٠٠٠ جنيه

    عرض حصرى بسعر لقطة لفترة محدودة بالتقسيط

    متصدر

    Property Group logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٩ متر مربع

    ١٣٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 240م امام النادى الاهلى مقدم مليون كاش 13م

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 240م امام النادى الاهلى مقدم مليون كاش 13م

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 240م امام النادى الاهلى مقدم مليون كاش 13م

    تارا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٠٩٬٧٥٠ جنيه

    استلم فوري بنتهاوس بـ13مليون كاش او مقدم 909الف

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٬١٩٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ف تراس الشيخ زايد لوكيشن مميز بمقدم 1,5 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في تراس الشيخ زايد اسنلام سنة بمقدم 1 مليون

    The Way logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٦٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين حالا شقه بجاردن من سوديك مقدم 900ألف كاش 11م

3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٦٬٣٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاردن متشطبة استلام فوري ف كيان مقدم1,5مليون

    متصدر

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في تراس الشيخ زايد اسنلام سنة بمقدم 1 مليون

    The Way logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٧٬٠٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في تراس الشيخ زايد اسنلام سنة بمقدم 1 مليون

    The Way logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نص تشطيب قي تراس زايد استلام سنة بمقدم 840 ألف

    The Way logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    اخرفرصه لامتلاك شقه متشطبه ف قلب ش النزهه مقدم1.5M

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٩٬٨٠٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    اخرفرصه لامتلاك شقه متشطبه ف قلب ش النزهه مقدم1.5M

    متصدر

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٩٬٨٠٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    اخرفرصه لامتلاك شقه متشطبه ف قلب ش النزهه مقدم1.5M

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٩٬٨٠٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    اخرفرصه لامتلاك شقه متشطبه ف قلب ش النزهه مقدم1.5M

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٩٬٨٠٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    اخرفرصه لامتلاك شقه متشطبه ف قلب ش النزهه مقدم1.5M

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٩٬٨٠٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    اخرفرصه لامتلاك شقه متشطبه ف قلب ش النزهه مقدم1.5M

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٩٬٨٠٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    اخرفرصه لامتلاك شقه متشطبه ف قلب ش النزهه مقدم1.5M

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٩٬٨٠٣ جنيه/متر مربع