شقق على النيل للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 2

890 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ١٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    ستديو متشطب بالكامل - فيو حمام سباحة - عقد أخضر

    Alabtal Developer logo image

    حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو 50م-تشطيب كامل-قسط 36 شهر _عقد اخضر

    Alabtal Developer logo image

    بوابه حجاز الابطال, حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٤٤٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه 63م-غرفه وصاله-عقد اخضر-تشطيب كامل-قسط36شهر

    Alabtal Developer logo image

    بوابه حجاز الابطال, حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٣٣٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه3غرف-أطلاله مزدوجه شارع وحمام السباحه-قسط36 شهر

    Alabtal Developer logo image

    بوابه حجاز الابطال, حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٢٦ متر مربع

    ٢٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م تشطيب كامل - عقد أخضر - تقسيط 36 شهر

    Alabtal Developer logo image

    طريق الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو50م_تشطيب كامل_عقد اخضر_تقسيط 36شهر_مقدم40%

    Alabtal Developer logo image

    بوابه حجاز الابطال, حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٧١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م _3غرف_ تشطيب كامل_قسط على 3سنوات_عقدأخضر

    Alabtal Developer logo image

    بوابه حجاز الابطال, حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة100م_تشطيب كامل_عقد اخضر_تقسيط36شهر_فيولاندسكيب

    Alabtal Developer logo image

    بوابه حجاز الابطال, حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة120م_3 غرف_ناصيه_ تشطيب كامل_قسط36 شهر _عقدأخضر

    متصدر

    Alabtal Developer logo image

    طريق الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٩٦٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه77م_غرفتين_ تشطيب كامل- قسط3سنوات_بعقد اخضر

    متصدر

    Alabtal Developer logo image

    طريق الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٢٥٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو50م_تشطيب كامل_عقد اخضر_تقسيط36 شهر_مقدم30%

    Alabtal Developer logo image

    بوابه حجاز الابطال, حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف_تشطيب كامل_مقدم30%_ عقداخضر_تقسيط 36 شهر

    متصدر

    Alabtal Developer logo image

    بوابه حجاز الابطال, حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٦٠٦٬٥٠٠ جنيه

    غرفة وصالة – عقد أخضر – أقساط 36 شهر

    متصدر

    Alabtal Developer logo image

    حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٢١٣٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف–فيو حمام سباحة وشارع–عقد أخضر–36 شهر اقساط

    متصدر

    Alabtal Developer logo image

    حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٢٦ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٢١٣٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف–فيو حمام سباحة وشارع–عقد أخضر–36 شهر اقساط

    Alabtal Developer logo image

    حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٢٦ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٤٩٤٬٠٠٠ جنيه

    غرفة وصالة 70 متر - ترى البحر - شاطئ خاص

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٤٩٤٬٠٠٠ جنيه

    استثمر غرفة 70 م² بأفضل سعر في المنطقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٦٨٬٥٠٠ جنيه

    احجز غرفة 70 م² مع روف وسبا وإطلالة بانوراما

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٩٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه140م-غرفه ماستر-عقد اخضر-تشطيب كامل-مقدم30%

    Alabtal Developer logo image

    حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرفة - عقد أخضر - أقساط 36 شهر - تشطيب كامل

    Alabtal Developer logo image

    حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة100م_تشطيب كامل_عقد اخضر_مقدم30%

    Alabtal Developer logo image

    حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٬٩٦٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه77م_غرفتين_ تشطيب كامل- قسط3سنوات_بعقد اخضر

    Alabtal Developer logo image

    طريق الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٢٥٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ناصيه 3غرف-عقد اخضر-تشطيب كامل-مقدم30%

    Alabtal Developer logo image

    حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة120م_3 غرف_ناصيه_ تشطيب كامل_قسط36 شهر _عقدأخضر

    Alabtal Developer logo image

    طريق الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف_تشطيب كامل_مقدم30%_ عقداخضر

    Alabtal Developer logo image

    حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع