شقق للبيع كاش في محافظة البحر الاحمر, صفحة 5

545 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٢٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمار قوي في منطقة الكوثر بمقدم 25%

    El-Bedihy & Co logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٢٬٦٣٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة بجاردن ورووف في موقع مميز

    El-Bedihy & Co logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٢٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٥٩٦٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بإطلالة على المسبح متميز بالقرب من الممشي

    El-Bedihy & Co logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر مع إطلالة مسبح معلق | شاطئ خاص

    El-Bedihy & Co logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٧٦٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٣٬٤٥٨٬٧٠٠ جنيه

    شقة على الممشى مباشرة الغردقة

    متصدر

    Knight properties logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٤٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٣٨٩٬٣٣٧ جنيه

    شقة 57م بموقع مميز بالهضبة خصم 20% واستلام 2026

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٤١٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٩٥٢٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو على البحر مباشرة في الغردقة

    Knight properties logo image

    ستوريا ديل ماري, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ١٠٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ببول فيو في مجاويش الغردقة

    Knight properties logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفة Pool View سهل حشيش – 10% مقدم

    Hurghadians Property logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ١٠١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬٣٨٩٬٣٣٧ جنيه

    شقة استثمار في قلب الهضبة الغردقة

    Knight properties logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٤١٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٩٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم واحدة بإطلالة بحرية بانورامية

    Hurghadians Property logo image

1

    1

    ٩١ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استوديو بمقدم 200 الف وموقع قوي

    متصدر

    El-Bedihy & Co logo image

    منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٥٬١٨١٬٧٥٠ جنيه

    استلم شقتك نهاية 2026 | 2 غرفة نوم واسعة

    El-Bedihy & Co logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٤٩٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٦٬٢٤٨٬٨٧٨ جنيه

    شقة غرفة نوم واحدة بإطلالة بحرية مع شاطئ خاص

    Rook Estate logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٧٤٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٨٠٠ جنيه

    ستوديو على حمام السباحة مباشرة الغردقة

    Knight properties logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٥٠٬٠١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٢٥٬٩٥٢ جنيه

    استوديو أتلانتس الغردقة تقسيط 5 سنوات استثمار قوي

    Rook Estate logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٤٨٬٥٧٦ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٣٬١٧٧٬٩٠٠ جنيه

    استثمار مميز: شقة غرفة نوم بإطلالة بحرية

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٥٨٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٤١٦٬٧٨١ جنيه

    معيشة فاخرة شقة 3 غرف نوم + حديقة في كالا سهل حشيش

    متصدر

    Homes Bay logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٩٥٬٨٦٧ جنيه

    فرصة استثمار شقة في قلب الغردقة

    Knight properties logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٧٣٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٢٠٤٬١٦١ جنيه

    شقة 2 غرفة نوم بحديقة خاصة – كالا سهل حشيش

    Homes Bay logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٢ متر مربع

    ٨٢٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٥٨٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 57 متر في سهل حشيش الغردقة

    Knight properties logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٧٢٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٠٥٣٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في جراند روك – موقع مميز على الممشى

    Homes Bay logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٧١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٢٬٩٧٠٬٤٥٠ جنيه

    امتلك شقة بشاطئ خاص بمقدم 20% فقط

    El-Bedihy & Co logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٦٤٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاجونز وشاطئ خاص امتلك وحدتك في أرقى منتجع بالممشي

    El-Bedihy & Co logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٢٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة بإطلالة بحر وشاطئ خاص جاهزة للسكن

    El-Bedihy & Co logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥١ متر مربع

    ٦٣٬٢١٥ جنيه/متر مربع