شقق للبيع كاش في محافظة البحر الاحمر, صفحة 11

546 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٣٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بشاطئ خاص تطل علي البحر بتقسيط 5 سنين مقدم 15%

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 73م بشاطئ خاص علي الممشي السياحي بمقدم 15%

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٧٦٬٧١٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٣٦٣٬٥٢٢ جنيه

    شقه 65م تشطيب كامل إطلاله ع الشارع

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩٥٦٬٨٠٠ جنيه

    ستوديو صف اول ع البحر - فيو حمام سباحه -ORO BEACH

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٥٣٬٧٦٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٦٤٦٬٦٢٠ جنيه

    شقة تطل علي حمام السباحة للبيع بالممشي السياحي

    Home Hunters EG logo image

    المركز السياحي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٦٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٨١٢٬٥٨٤ جنيه

    استوديو 47 م تشطيب كامل إطلاله ع حمام السباحه

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٨٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ناصيه3 غرف_تشطيب كامل_دقايق لممشي الاحياء

    Alabtal Developer logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٣٨ متر مربع

    ٣١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١١٦٬٢٦٣ جنيه

    شاليه 50 م² بإطلالة على حمام السباحة – تسليم فوري

    Homes Bay logo image

    منتجع فلورنسا خمسين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٢٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥١٥٬٩٧٦ جنيه

    مارفينتو ريزورت – شقة بغرفة نوم واحدة بإطلالة بحر

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٦٣٬٦٠٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بشاطئ خاص يطل علي البحر بتقسيط لخمس سنين

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٨١٢٬٥٨٤ جنيه

    استوديو 47م تشطيب كامل إطلاله ع حمام السباحه

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٨٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٩٦٧٬٩٤٩ جنيه

    استوديو 47م تشطيب كامل إطلاله ع حمام السباحه

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٤١٬٨٧١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٬٧٩٢٬٢٥٠ جنيه

    غرفة نوم واحدة، إطلالة مسبح وبحر، جاهزة للاستلام

    Rook Estate logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٨٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٥٣٬٧٥٠ جنيه

    ستوديو بإطلالة بحرية – أورو بيتش مع شاطئ خاص

    Rook Estate logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٦٨٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم واحدة بإطلالة بحرية رائعة مع شاطئ خاص

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو باطلالة على البحر في منتجع حياة

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٣٥٣٬٠٠٠ جنيه

    غرفة نوم بإطلالة بحر وحمام سباحة – لافاندا جاهزة

    Rook Estate logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٧٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف وصالة_تشطيب كامل_أمام بيست واي

    Alabtal Developer logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٠٬٣٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفتين_تشطيب كامل_أمام بيست واي_كاش_تسليم 2026

    Alabtal Developer logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٣٣٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بإطلالة بانورامية على البحر – شاطئ خاص

    Homes Bay logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٢ متر مربع

    ١٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٥٬٨٥٢٬٦٦٣ جنيه

    استوديو, فيراندا سهل حشيش

    Homes Bay logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١٠٨٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٣١٬٣٢٧ جنيه

    ستوديو جاهز بشاطئ خاص يطل علي البحر وتقسيط 3 سنين

    Hurghadians Property logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٩٤٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٨٧٨٬٦٩٧ جنيه

    استوديو 55م تشطيب كامل إطلاله ع الجبل

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٣٤٬١٥٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة خاصة وشاطئ خاص بالممشي 15% مقدم

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ١٠٦٬٥٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة129م_تشطيب كامل_ فيو شارع وحمام سباحة وتري بحر

    Alabtal Developer logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٢٩ متر مربع

    ٣٠٬٩٣٠ جنيه/متر مربع