شقق للبيع بـ 800 ألف في بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس

11 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٢٧٧٬٢٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري، قسط ربع سنوي ٢٧٧ الف، كاش ٩ مليون

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ١٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبرلوكس+تكييفات مقدم 416 ألف أوكاش4.980.000

    Property Hills... logo image

2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٣٬٧٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٠٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمقدم 507 الف وبالتقسيط ع7 سنين او كاش 11مليون

    متصدر

    Property Hills... logo image

2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٤٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    بكمبوند بالم هيلز شقة للبيع متشطبه قسط علي 10 سنين

    Oaks Real Estate logo image

2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٣٬٨٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٦٣٬٤٧٣ جنيه

    استلام فوري ١٦٠م قسط ربع سنوي ٤٦٣الف، كاش ٩ مليون

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٠٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن ف ماونتن فيو 8,430,000 متاح قسط ع8 سنين

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١١٠ متر مربع

    ٦٬٣٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو club شقة 151م بالتقسيط علي 12 سنه في سراي

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٤٬٦٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه+جاردن التجمع 5 قسط كوارتر200ألف-12م كاش

3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ١٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 173م للبيع متشطبه في بالم هيلز مقدم 650,000

    Oaks Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٣٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٤١٬٧٦٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس 3غرف+ناني بمقدم641الف/قسط شهري 42الف

    متصدر

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٣٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٦٨٬٠٠٠ جنيه

    شقتك متشطبة+جاردن128م+ناني-مقدم 768الف+51 الف شهري

    متصدر

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٤٬٤٦٥ جنيه/متر مربع