شقق على النيل للبيع في مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, صفحة 5

116 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بتصميم مميز للبيع ف الشيخ زايد الجديد ع النيل

    Property Hills Star logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٢٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة على النيل فى زايد بأقل سعر و متاح قسط 8 سنين

    property hills Elite logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٨٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس220م لقطه ع وصلة دهشور قسط10س بريم فيو

    الكارما جيتس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر لشقة 3غرف 160م متشطبة وفيو على النيل

    Property Hills Star logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٥٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة علي اللاند سكيب بالتقسيط علي 10 سنين

    Property Hills Star logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٨٤٬٩٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في جريان الشيخ زايد فيو علي النيل بالم هيلز

    Property Hills Star logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف 125م متشطبة بالكامل بفيو كامل على النيل

    Property Hills Star logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٠٬٦٤٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بتصميم مميز للبيع ف الشيخ زايد الجديد ع النيل

    Property Hills Star logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٦٤ متر مربع

    ٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع الشيخ زايد بجوار بيفرلي هيلز قسط 15 سنة

    Property Hills Star logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٧٤ متر مربع

    ٥٥٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فيو حمام سباحة ف الشيخ زايد تقسيط 12سنة

    Property Hills Star logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 229م في الشيخ زايد بجوار بيفرلي هيلز

    Property Hills Star logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٩ متر مربع

    ٣٤٬٠٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن فيو النيل متشطبه جريان بالم هيلز الشيخ

    Abrag Real Estate logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ١٤٠٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬١٢٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالتشطيب علي النيل قسط 8 سنين جريان بالم هيلز

    Abrag Real Estate logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٦٤ متر مربع

    ١٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120م متشطبة علي النيل بجوار بيفرلي هيلز زايد

    Property Hills Star logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٢٬٣١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن متشطبه فيو النيل جريان بالم هيلز

    Abrag Real Estate logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ١٤٠٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة115م بلوجار على الصحراوي دايركت أمام مطار سفنكس

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٥٬٩١٣ جنيه/متر مربع