شقق للبيع في هليوبوليس الجديدة بـ 900 ألف جنيه, صفحة 2

36 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٦٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 124م / تشطيب الترا سوبر لوكس / فى طلاله

    Falcon for Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٥٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٥٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2غ متشطبه بجوار سوديك ايست باقساط علي 15 سنه

    Falcon for Real Estate logo image

2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٬٥٧٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 100م بمقدم 720الف- تقسيط 15 سنة باطلالة مزدوجة

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2غ استلام فوري و متشطبه بالكامل في سوديك ايست

    Falcon for Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    720 ألف مقدم + قسط شهري 49 ألف = لوكيشن خيالي

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة100م بتشطيب USL مقدم360الف تقسيط15سنة فيو بحري

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦١٦٬٠٠٠ جنيه

    616 ألف + قسط 15 سنـة= تشطيب VIP +واجهة بحري مميزة

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 64% On Spot أو (مقدم 530 ألف + قسط 15 سنـة )!

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٦٨٬٠٠٠ جنيه

    368 ألف + قسط 15 سنـة= فـيو Trible+ لوكيشن خيالي

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    450 ألف= تشطيب + خصـم مميز على طريق السويس دايركت

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 900000 شقة(166م+جاردن267م)finishdامام مدينتي

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٬٤٢١ جنيه/متر مربع

1