شقق للبيع في كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل بـ 950 ألف جنيه, صفحة 2

244 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٥٥٥٬٥٥٥ جنيه

    هل تبحث عن أقل سعر للمتر في أكثر منطقة حيوية بمدين

    Zein for real estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقه في بلوم فيلدز

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٣٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اقل سعر باقل سعر شقه في بلوم فيلدز

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٣٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند بلوم فيلدز- المستقبل سيتى -فى مرحله كلاستر

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٬١٣٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية في قلب داون تاون بلومفيلدز المستقبل

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقه في كمبوند بلوم فيلدز 126 متر

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقه في بلوم فيلدز

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٣٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لبيع فرصة مميزة في Bloomfields – شقه مساحه ١٢٧متر

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٣٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فرصة مميزة في Bloomfields مستقبل سيتي 127متر

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٣٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقه في كمبوند بلوم فيلدز 125 متر

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع داخل كمبوند بلوم فيلدز مساحه ١٦٠ متر

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٣٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقه في كمبوند بلوم فيلدز شقة 161متر

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بلوم فيلدز-مرحله كلاسترز -160 متر- استلام فورى

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقه في بلوم فيلدز

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٣٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة سكنية راقية استلام فوري في كمبوند بلوم فيلدز

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٣٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة (لقطة) في بلوم فيلدز مرحلة كلاسترز

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٣٬١٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقه في كمبوند بلوم فيلدز 161 متر

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند بلوم فيلدز --76 متر --فيو جاردن

    Zein for real estate logo image

1

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع في بلوم فيلدز المستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند بلوم فيلدز -فيو جاردن -فيو وتر سيتى نافورة

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة في كمبوند Bloomfields مستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٤٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بلوم فيلدز-فيو وتر سيتى نافورة -مرحله كلاسترز

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بلوم فيلدز-240 متر -فيو جاردن كامل-مرحله كلاسترز

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    240 متر - كمبوند بلوم فيلدز - استلام فورى

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٬٧٠٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه في كمبوند بلوم فيلدز-المستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٬٨٣٣ جنيه/متر مربع