شقق للبيع في الحي اللاتيني بالتقسيط على ١٠ سنين, صفحة 3

93 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٧٬٤٠٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 204م فيو كامل علي البحر في العالمين الجديده

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ٣٦٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري باقساط حتي 12 سنه استلام فوري بالتشطيب

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٣٩٬٥٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 780الف استلم فوري شقة بحري صريح برايم فيو قسط

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٦٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 125 م العلمين الجديدة - الحي اللاتينى

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٢٬١٦٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في العلمين استلم فوري شقتك بفيو بحري صريح

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ٦٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين واستلم فوري شقة 140م متشطبة فيو بحري صريح قسط

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جــــاهزة للسكـن الان بمقدم 480الف شقة بحري متشطبة

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٨٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة على المفتاح استلام فوري تقسيط لحد 12 سنة

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٣٨٬٣٥٦ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٤٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقهvipكورنر-دابل فيو لاجون-استلام فوري_بخصم

    Impact Investments logo image

2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٣٠٬١٤٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 420الف واستلم فوري شقة بحري متشطبة بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض لايقارن استلم شقة 171م متشطبه فقط ادفع5%قسط

    Bright logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٦٧٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا في ارقي احياء العلمين شقة 179م متشطبة

    Bright logo image

3

    2

    ١٧٩ متر مربع

    ٤٥٬٠٦٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري بحري الطريق شقة جاهزة كاملة التشطيب

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٤٧٬٧٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 450الف واستلم الان شقة بحري متشطبة جاهزة الان

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٤٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٠٧٬٠٠٠ جنيه

    تسهيلات على 11 سنة استلام فوري فيو مفتوح

    Remax Professional. logo image

1

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٧١٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٩٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع 72م الحي اللاتيني (SED)

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

استوديو

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٤٥٬٧٦٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٦٩٦٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع 71م الحي اللاتيني (City Edge)

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

استوديو

    1

    ٧١ متر مربع

    ٥٢٬٠٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين و استلم فوري بجوار ابراج العلمين بحري الطريق

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٣٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شالية 116م متشطبة ع اللاجون قسط ع 12س

    Property Hills... logo image

2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١٦٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين واستلم فوري بمقدم 480 الف شقة بحري متشطبة

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٨٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 138م غرفتين متشطبة ع لاجون قسط ع12سنه

    Property Hills... logo image

2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ١٤٬٤٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزه للسكن والمعاينه [تشطيب كامل] اطلاله خرافيه !

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٧٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري فـ عمارة صف أول لاجون بمقدم 1,000,000

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري بمقدم 1,100,000 - صف أول لاجون

    Falcon for Real Estate logo image

4

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ٥٬٤٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٩٢٢٬٠٠٠ جنيه

    استلام خلال سنة تسهيلات في السداد علي 12 سنة

    Remax Professional. logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٥٨٬١٥٦ جنيه/متر مربع