شقق للبيع في هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس بـ 2 مليون جنيه, صفحة 2

27 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين متشطبة للبيع في هايد بارك التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة برايم فيو في هايد بارك-بمقدم مليون

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ١٢٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

1