شقق للبيع في الغردقة بـ مليون و نصف جنيه, صفحة 8

178 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ١٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 42م في مجاويش ,مقدم = 630.000ج وقسط 18 شهر

    SAMA Real Estate Investment logo image

    الغردقة هب, منطقة الانتركونتننتال, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٣٨٣٬٦٨٢ جنيه

    ستوديو للبيع في منتجع اكوا تروبيكال الغردقة

    ROI For Real Estate logo image

    اكوا بالمز ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٢ متر مربع

    ٤٣٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في الغردقة منطقة مجاويش

    SAMA Real Estate Investment logo image

    منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع