شقق للبيع بـ 600 ألف في الجيزة, صفحة 4

328 عقارات أخرى
  • 25

    شقة

    ٥٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه متشطبه+تكيفات+مطبخ قسط 3شهور508الف ب20م

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٥٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه متشطبه+تكيفات+مطبخ قسط 3شهور508الف ب20م

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه باقل سعر متر ف زايد قسط 146الف ربع سنوي 5م كاش

    فيا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٧٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه باقل سعر متر ف زايد قسط 146الف ربع سنوي 5م كاش

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٧٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٦٧٬٩٢٣ جنيه

    فيو كريستال لاجون قسط ربع سنوي ٥٦٠الف كاش ١٥ مليون

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٦٧٬٩٢٣ جنيه

    فيو كريستال لاجون قسط ربع سنوي ٥٦٠الف كاش ١٥ مليون

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٦٧٬٩٢٣ جنيه

    فيو كريستال لاجون قسط ربع سنوي ٥٦٠الف كاش ١٥ مليون

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٦٧٬٩٢٣ جنيه

    فيو كريستال لاجون قسط ربع سنوي ٥٦٠الف كاش ١٥ مليون

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٨٤٬٣٠٣ جنيه

    شقة ١٢٥م بجارن قسط ربع سنوي ٤٨٤ الف، توتال ١٨مليون

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٬٨٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٨٤٬٣٠٣ جنيه

    شقة ١٢٥م بجارن قسط ربع سنوي ٤٨٤ الف، توتال ١٨مليون

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٬٨٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٨٤٬٣٠٣ جنيه

    شقة ١٢٥م بجارن قسط ربع سنوي ٤٨٤ الف، توتال ١٨مليون

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٬٨٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٨٤٬٣٠٣ جنيه

    شقة ١٢٥م بجارن قسط ربع سنوي ٤٨٤ الف، توتال ١٨مليون

    كارما ريزيدنس, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٬٨٧٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بجاردن في تيراس مقدم 495,000 قسط 8 سنين

    The Way logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف في تيراس بمقدم 530,000 قسط 8 سنين

    The Way logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٨٣٬٧٥٠ جنيه

    شقه من اوراسكوم بجوار مدينه الانتاج الاعلامي

    Falcon for Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٦٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة في تيراس بمقدم 350,000 أقساط 10سنين

    The Way logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٩٤ متر مربع

    ٣٬٧٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٣١٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3غرف قرب مول مصر ادفع531ألف/كاش8.290.000

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٢١ متر مربع

    ٤٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٣١٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3غرف قرب مول مصر ادفع531ألف/كاش8.290.000

    متصدر

    Property Hills... logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٢١ متر مربع

    ٤٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٧٧٬٢٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري، قسط ربع سنوي ٢٧٧ الف، كاش ٩ مليون

3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ١٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٦٩٬٥٩٧ جنيه

    شقة استلام قريب، قسط ربع سنوي 469الف، كاش ١٢ مليون

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٣٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٦٩٬٥٩٧ جنيه

    شقة استلام قريب، قسط ربع سنوي 469الف، كاش ١٢ مليون

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٣٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٦٩٬٥٩٧ جنيه

    شقة استلام قريب، قسط ربع سنوي 469الف، كاش ١٢ مليون

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٣٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٦٩٬٥٩٧ جنيه

    شقة استلام قريب، قسط ربع سنوي 469الف، كاش ١٢ مليون

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٣٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٦٩٬٥٩٧ جنيه

    شقة استلام قريب، قسط ربع سنوي 469الف، كاش ١٢ مليون

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٣٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف نص تشطيب في تيراس بمقدم 500,000

    The Way logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع