شقق للبيع في مدينة المستقبل بـ 850 ألف جنيه, صفحة 9

212 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص سعر شقة للبيع (3 غرف+ جاردن )على طريق السويس

    Step One Real Estate logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٬٤٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 50 % واقل قسط شهرى شقة للبيع امام مدينتى

    Step One Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٤٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفيتين واجهه بحري بالكامل بسعر مميز فى سراى

    Falcon for Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 115م بأقل مقدم وتقسيط على 12 سنة من مدينة مصر

    GCR Developments logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه ارضي بجاردن في كمبوند لافينير

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي 160م بجاردن للبيع في كمبوند لافينير

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة دور أرضي بحديقة خاصة في كمبوند لافينير

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة دور أرضي بحديقة خاصة في كمبوند لافينير

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور أرضي بحديقة للبيع في كمبوند لافينير ٣ غرف

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    اقساط(420k)=شقة(199م+جاردن 72م) من الشركة السعودية

    Falcon for Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ١٩٩ متر مربع

    ٢٬١١٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧١٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 710k شقة(130م+ جاردن110م)finished - حسن علام

    Falcon for Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 550,000 استلم الآن شقة(76م)بفيو( لاجون+جاردن

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٧٬٢٣٦ جنيه/متر مربع