شقق للبيع في مدينة المستقبل بـ 650 ألف جنيه, صفحة 3

179 عقارات أخرى
  • 18

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة العمر مقدم500الف وتقسيط ع12سنة على طريق السويس

    Step One Real Estate logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    ـ للبييع شقه 185 متر استلام فوري في كومباوند سراي

    Zein for real estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٬١٣١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في كومباوند سراي المستقبل مساحه 113متر

    Zein for real estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ١٬٠٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكومباوند سراى فى المستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٤٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    لسرعة البيع شقة بكومباوند سراى مستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسعر مميز استلام فورى للبيع فى كمبوند سراى

    Zein for real estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    لسرعة البيع شقة بكومباوند سراى مستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    لسرعة البيع شقة بكومباوند سراى مستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعة البيع شقة بكومباوند سراى مستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بجنينة فى سراى مستقبل سبتي

    Zein for real estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٤٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في سراي فيو فيلات

    Zein for real estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٣٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف في كمبوند سراي بسعر مش موجود في الماركت

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو للبيع +بجاردن للاستثمار او السكن في المستقبل

    Falcon for Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٦٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف في كمبوند سراي بسعر مش موجود في الماركت

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٬٧٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند بلوم فيلدز -مرحله كلاسترز

    Zein for real estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فرصة مميزة في Bloomfields مستقبل سيتي 115متر

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقه في بلوم فيلدز

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٣٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة (لقطة) في بلوم فيلدز مرحلة داون تاون

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٢٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقه في بلوم فيلدز مساحه 161

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٣٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استلام فوري في قلب المستقبل سيتي - Bloomfield

    Zein for real estate logo image

3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٣٬١٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند بلوم فيلدز - ١٣٠ متر - فيو جاردن

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقه في كمبوند بلوم فيلدز 150 متر

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ٥٠ متر مربع

    ١٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Luxury Living داخل كمبوند بلوم فيلدز

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٣٬٧٢٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة (لقطة) في بلوم فيلدز مرحلة داون تاون

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٢٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة (لقطة) في بلوم فيلدز مرحلة داون تاون

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٢٬٦٨٤ جنيه/متر مربع