شقق للبيع بمليون جنيه في النزهة, صفحة 2

73 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1 مليون تشطيب هاي اند استلام فوري بجاردن

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مليون بس !! تشطيب كامل هاي اند استلام فوري

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بحـري جاهزة للمعاينة تشطيب Luxury +ACs والمطبخ

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٧٧٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 3غرف قسط ربع سنوى 277ألف أوكاش9.000.000

    Property Hills... logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ١٬٥٧٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1 مليون تشطيب هاي اند استلام فوري بجاردن

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل هاي اند استلام فوري مليون بس !!

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بخصم 34% - تشطيب High End + دبـل فيو

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٦٬١٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بخصم 34% أو مقدم 950 ألف - بحري كورنر

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٦٬١٦٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 140م ( ارضي + جاردن ) استلام فوري متشطبه +قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مليون واستلم فوري تشطيب كامل سوبر لوكس

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٨٨٬٢٥٠ جنيه

    استلام فوري-شقه متشطبه بالكامل-تقسيط يصل ل10سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٦٬٤٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 100م (( تشطيب Modern )) بجوار سوديك قسط 15 سنة

    Falcon for Real Estate logo image

    ميدان هليوبوليس, ميدان هليوبوليس, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين واستلم شقتك متشطبه بجوار مطار القاهره استودا

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري 3 غرف بحري صريح دور متكرر امام المطار

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقتك متشطبه بالكامل بجوار مطار القاهره

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مليون واحد تشطيب فاخر استلام فوري مع جاردن

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مليون فقط!! تشطيب فاخر هاي إند وتسليم فوري

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٧٧٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 3غرف قسط ربع سنوى 277ألف أوكاش9.000.000

    Property Hills... logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ١٬٥٧٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٨٨٬٢٥٠ جنيه

    استلام فوري-شقه متشطبه بالكامل-تقسيط يصل ل10سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٦٬٤٣٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مليون بس !! تشطيب كامل هاي اند استلام فوري

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٧٧٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 3غرف قسط ربع سنوى 277ألف أوكاش9.000.000

    متصدر

    Property Hills... logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ١٬٥٧٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150م بجوار سيتي سنتر فـ شيراتون مصر الجديدة

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع مصر للطيران, النزهه الجديدة, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 800 الف شقه (3 غرف- 2 حمام) للبيع فى الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٥٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٧٧٬٢٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري، قسط ربع سنوي ٢٧٧ الف، كاش ٩ مليون

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ١٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بمقدم950الف ف كمبوند ايزولا شيراتون

    Falcon for Real Estate logo image

    ايزولا شيراتون, شارع الصعقه, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٬٣٣٣ جنيه/متر مربع