شقق للبيع كاش في مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد

78 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في ويست ليفز – تطل على مناظر طبيعية مفتوحة

    RE/MAX Everest logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٦٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم شقة175م+حديقة الفيو لاند سكيب فى زايد

    NABAJ logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع كاش بالخمايل استلام فوري + روف

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع ارضي بجاردن بكمبوند الخمائل

    Emaar Prime X logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٦٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في قلب زايد بالتقسيط ع8سنين بسعر كاش 5,874,000

    Property Hills... logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٥٬١٧٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٨٧٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه في قلب زايد بسعر لقطه بمقدم 10% وقسط ع 8 سنين

    Property Hills... logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٣٤٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري غرفتين بإطلالة مزدوجة دقايق من هايبر زايد

    NABAJ logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر 3 وحدات استلام فوري متشطبين فقلب زايد كاش\قسط

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقة للبيع- استلام فوري- موقع مميز

    Emtdad Real Estate logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٠٬٣٩٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع الخمايل موقع مميز افضل سعر

    Element logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٣٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع الخمايل موقع مميز افضل سعر

    Element logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٣٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٦٩٬٥٩٧ جنيه

    شقة استلام قريب، قسط ربع سنوي 469الف، كاش ١٢ مليون

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٣٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٣٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة في الخمايل جاهزه الاستلام موقع مميز

    The Polygon logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٣١٬٥٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك فقلب زايد دقايق من هايبر بمقدم 10%\10س

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٩٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة خاصة بالمرحلة الثانية من الخمائل هايتس

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٤٦٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك للاستثمار ف حياتك باقوي اوفر لشقة فقلب زايد

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر و فقلب زايد شقة (180م) بكمبوند خدمي فندقي

    NABAJ logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٣٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة ناصية بفيو مفتوح من ٣ اتجاهات

    The Polygon logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٣٢٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٧٨٬٧٥٠ جنيه

    شقة 3 غرف بيع في الخمايل استلام فوري موقع مميز

    The Polygon logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٢٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مش مجرد شقة دي Upgrade لحياتك في قلب زايد -220م

    NABAJ logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في قلب زايد بالتقسيط ع8سنين بسعر كاش 5,874,000

    Property Hills... logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٥٬١٧٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٨٧٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه في قلب زايد بسعر لقطه بمقدم 10% وقسط ع 8 سنين

    Property Hills... logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٣٤٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري ارضي بجاردن متشطبة ف زايد-فيو ابراج زد

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٥٣ متر مربع

    ١٩٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى167م+جنينة135م استلام بالتكييفات وبالتقسيط

    NABAJ logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٥٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه تقسيط مقدم 795 الف 9.8م كاش ف بالم هيلز

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٬٦٧٦ جنيه/متر مربع