شقق على النيل للبيع في مصر, صفحة 21

2,321 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢٠٠م بجاردن١٠٠م للبيع فيو مميز بسعر لقطة

    Nile Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فوري فيو لاند سكيب بسعر مميز

    Nile Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري 3 غرف بإطلالة مزدوجة، دقايق من هايبر زايد

    NABAJ logo image

    كارما ريزيدنس, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٢٢٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري 3 غرف بإطلالة مزدوجة، دقايق من هايبر زايد

    NABAJ logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٢٢٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري في اي سيتي بافضل فيوواقل سعر

    Nile Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٤٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    حياتك الجديدة فى قلب زايد-بنتهاوس متشطب بالتكييفات

    NABAJ logo image

    روفان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه للبيع فيو النيل فى هيلتون معادى

    Falcon for Real Estate logo image

    فندق هيلتون القاهرة النيل المعادي, اثر النبي, حي مصر القديمة, القاهرة

    1

    1

    ١٢٣ متر مربع

    ٣٥٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    حياتك الجديدة فى قلب زايد-بنتهاوس متشطب بالتكييفات

    NABAJ logo image

    الحي الاول, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٧٣٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك ب10% مقدم وتقسيط على 10 سنين 115م

    Promax Property Investors logo image

    مساكن سامايا, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٤٬٩٨٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م تشطيب كامل - عقد أخضر - تقسيط 36 شهر

    Alabtal Developer logo image

    طريق الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة على النيل فى جريان بالتقسيط على 8 سنوات

    Property  Hills. logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جناح فندقي فيو علي النيل بتشطيب Hilton جاهزة قسط

    Falcon for Real Estate logo image

1

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ١٦٢٬٦٠١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ف اميز لوكشين ف زايد بجوار اركان وجامعة النيل

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٢٥٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ف اميز لوكشين ف زايد بجوار اركان وجامعة النيل

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٢٥٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٣٥٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد ب5% وقسط على 10 سنين في 130م متشطبه من HDP

    Promax Property Investors logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٠٬٢٦٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ف اميز لوكشين ف زايد بجوار اركان وجامعة النيل

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٢٥٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ف اميز لوكشين ف زايد بجوار اركان وجامعة النيل

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٢٥٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    حياتك الجديدة فى قلب زايد-بنتهاوس متشطب بالتكييفات

    NABAJ logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه صف اول علي النيل vib متشطبه بالتكيفات

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع ابو الفدا, الزمالك, القاهرة

    1

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ١٧٨٬٨٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه صف اول علي النيل vib متشطبه بالتكيفات

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع محمد مظهر, الزمالك, القاهرة

    1

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ١٧٨٬٨٦١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بجوار النادي الاهلي بقسط 10 سنوات

    Property  Hills. logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٢٩٬٢٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بلوكيشن مميز في زد ويست شركة اورا بجوار الربوة

    Property  Hills. logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جناح إمبراطوري إطلالة خالدة على نيل القاهرة Hilton

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ١٢٣ متر مربع

    ١٧٨٬٨٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن في جويا فيو الشيخ زايد استلام فوري

    Property  Hills. logo image

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جناح ملكي 5 نجوم من هيلتون بإطلالة ساحرة للنيل

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ١٢٣ متر مربع

    ١٧٨٬٨٦١ جنيه/متر مربع