شقق للبيع في مصر بـ 450 ألف جنيه, صفحة 2

376 عقارات أخرى
  • 19

    شقة

    ٤٢٣٬٩٧٦ جنيه

    استلم الان شقه130+65جاردن 423الف ربع سنوي كاش7M

    متصدر

    Property Hills... logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬٢٦١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة باقل سعر، قسط ربع سنوي ٢٧٥ الف، السعر ١١ مليون

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة باقل سعر، قسط ربع سنوي ٢٧٥ الف، السعر ١١ مليون

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبرلوكس+تكييفات مقدم 416 ألف أوكاش4.980.000

    Property Hills... logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٣٬٧٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبرلوكس+تكييفات مقدم 416 ألف أوكاش4.980.000

    Property Hills... logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٣٬٧٤٧ جنيه/متر مربع

  • مالاجا

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Elkhalifa Real Estate
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,كمبوند مالاجا

    3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٤١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبرلوكس+تكييفات مقدم 416 ألف أوكاش4.980.000

    Property Hills... logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٣٬٧٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبرلوكس+تكييفات مقدم 416 ألف أوكاش4.980.000

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٣٬٧٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبرلوكس+تكييفات مقدم 416 ألف أوكاش4.980.000

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٣٬٧٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبرلوكس+تكييفات مقدم 416 ألف أوكاش4.980.000

    Property Hills... logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٣٬٧٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 194م جاهزة للاستلام ب 445,000 قسط ربع سنوي

    property hills Elite logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٢٬٢٩٣ جنيه/متر مربع

  • V المعادي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Value Developments
    القاهرة,حي المعادي,زهراء المعادي,معادي في

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فرصة مميزة في Bloomfields مستقبل سيتي 127متر

    Zein for real estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر استوديو في كمبوند بلوم فيلدز 76 متر

    Zein for real estate logo image

1

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقه في كمبوند بلوم فيلدز 127 متر

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤١٧٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه في كمبوند بلوم فيلدز-المستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

استوديو

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٬٤٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقه في كمبوند بلوم فيلدز 115 متر

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • لافيتا الساحل الشمالي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    الساحل الشمالي,لافيتا الساحل الشمالي

    1 - 2 غرفة

  • 6

    شقة

    ٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    كومباوند - بلوم فيلدز - المستقبل سيتى

    Zein for real estate logo image

1

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    كومباوند - بلوم فيلدز - المستقبل سيتى -ارضى

    Zein for real estate logo image

1

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقه في كمبوند بلوم فيلدز 126 متر

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لبيع فرصة مميزة في Bloomfields – شقه مساحه ١٢٧متر

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٣٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فرصة مميزة في Bloomfields مستقبل سيتي 127متر

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٣٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • تاي باي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Empire State Developments
    الساحل الشمالي,تاي باي

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقه في كمبوند بلوم فيلدز 125 متر

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    كومباوند - بلوم فيلدز - المستقبل سيتى

    Zein for real estate logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٢٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فرصة مميزة في Bloomfields مستقبل سيتي 127متر

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٣٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤١١٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخرة 190م قسط ربع سنوى 411ألف اوسعركاش10مليون

    Property Hills... logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٬١٦٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٥٣٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 3 غرف +حديقة كواتر253 ألف أوكاش5.500.00

    Property Hills... logo image

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ١٬٦٦٤ جنيه/متر مربع

  • القمزي تاور 2

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Alqamzi
    القاهرة,مصر الجديدة,برج القمزي 2

    3 - 7 غرفة