شقق للبيع بـ 800 ألف في مصر, صفحة 19

1,075 عقارات أخرى
  • 21

    شقة

    ٤٤٥٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة3غرف تكييفات قسط ربع سنوي445الف/كاش11م

    Property Hills... logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٬٩٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٥٩٬٨٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين متشطب دايركت علي البحر في مزارين

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٥٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٣٢٬٧٩٦ جنيه

    شقة جاردن فوري متشطب قسط كوارتر ٤٣٢الف كاش 10مليون

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٢٬٥٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٣٢٬٧٩٦ جنيه

    شقة جاردن فوري متشطب قسط كوارتر ٤٣٢الف كاش 10مليون

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٢٬٥٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٣٢٬٧٩٦ جنيه

    شقة جاردن فوري متشطب قسط كوارتر ٤٣٢الف كاش 10مليون

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٢٬٥٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٣٢٬٧٩٦ جنيه

    شقة جاردن فوري متشطب قسط كوارتر ٤٣٢الف كاش 10مليون

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٢٬٥٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 136مفى تاج سيتي فيوعلى المساحات الخضراء

    Step One Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٦٦٬٧٠٠ جنيه

    شقة متشطبة+تكييف بـ12مليون كاش او مقدم 766,700

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٦٦٬٧٠٠ جنيه

    شقة متشطبة+تكييف بـ12مليون كاش او مقدم 766,700

    متصدر

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٦٦٬٧٠٠ جنيه

    شقة متشطبة+تكييف بـ12مليون كاش او مقدم 766,700

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتان قسط سنوي 800 الف في الشيخ زايد 147م

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٥٬٤٤٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٦٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه جوار سوديك ويست مقدم 367 الف بسعر 7م

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب فندقي تحت اداره كونكور السلام واجهه بحرى

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٨٤٬٧٢٦ جنيه

    شقه غرفتين جاهزه للمعيشه ع البحر في الحي اللاتيني

    Falcon for Real Estate logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٬٨٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف في كمبوند سراي بسعر مش موجود في الماركت

    Falcon for Real Estate logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف جاهزه للمعيشه سور بسور مع السوق الشرقي..

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين علي طريق السويس في تاج سيتي بخصم 50%

    Falcon for Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٤٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقةFully Finished برايم لوكيشن بخصم50%

    Falcon for Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف متشطبه بالكامل بجوار سوديك ايست من MMHD

    Falcon for Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف استلام فوري و متشطبه بالكامل في ال R5

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٣٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو للبيع +بجاردن للاستثمار او السكن في المستقبل

    Falcon for Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري Finished بمقدم550الف تقسيط15سنة

    Falcon for Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٧٬٥٠٠ جنيه

    لقطه للبيع شقتك جاهزة للسكن فى المقصد بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    R3, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ١٬٢١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٢٦٬٩٥٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري مباشرة علي محور بن زايد

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوفير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٤٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٦٦٬٢١٨ جنيه

    شقه 2نوم بأقل مقدم بالمسـتـقـبـل سيـتـي+اقساط12سنة

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    نيوبوليس - وادي دجلة, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٬٥٥١ جنيه/متر مربع