شقق للبيع في القاهرة بـ 450 ألف جنيه, صفحة 4

92 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٢٧٧٬٢٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري، قسط ربع سنوي ٢٧٧ الف، كاش ٩ مليون

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ١٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 50%ستوديو بجاردن للبيع علي طريق السويس مباشرة

    Step One Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه+جاردن التجمع 5 قسط كوارتر200ألف-12م كاش

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ١٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٣٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه فورى أول سكن 338ألف قسط كوارتر 7مليون كاش

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣١٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سوبر لوكس بقسط شهرى 30الف فى الشروق

    Step One Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٤٬٦٨٦ جنيه/متر مربع

  • اب تاون كايرو

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Emaar Misr
    القاهرة,المقطم,اب تاون كايرو

    2 - 3 غرفة

  • 5

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو+Garden فيو لاجون (بتشطيب كامل فندقي) للبيع

    Step One Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٥٬٩٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣١٤٬٠٠٠ جنيه

    بقسط شهرى 30 الف شقه للبيع متشطبة على طريق السويس

    Step One Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٤٬١٣١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة100م بتشطيب USL مقدم360الف تقسيط15سنة فيو بحري

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو فندقي للبيع جاهز للمعاينه مقدم 390ألف تقسيط

    GCR Developments logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٥٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 115م بأقل مقدم وتقسيط على 12 سنة من مدينة مصر

    GCR Developments logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • دجلة اليجانس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    القاهرة,حي المعادي,زهراء المعادي,دجلة اليجانس

    3 غرفة

  • 7

    شقة

    ٢٧٧٬٢٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري، قسط ربع سنوي ٢٧٧ الف، كاش ٩ مليون

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ١٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٦٨٬٠٠٠ جنيه

    368 ألف + قسط 15 سنـة= فـيو Trible+ لوكيشن خيالي

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    450 ألف= تشطيب + خصـم مميز على طريق السويس دايركت

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    اقساط(420k)=شقة(199م+جاردن 72م) من الشركة السعودية

    Falcon for Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ١٩٩ متر مربع

    ٢٬١١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم0%+اقساط(420,000)=شقة(133م) finished في البروج

    Falcon for Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • ممشى ڤيوز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    City Edge
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,ممشى ڤيوز

    3 - 4 غرفة

  • 9

    شقة

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 450000 شقة(134م)(RTM+متشطبة)قرب مطار العاصمة

    Falcon for Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ٣٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند اليكو ستي نص تشطيب

    مدينة بدر, القاهرة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • نايل بيرل

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Saudi Egyptian Developers (SED)
    القاهرة,حي المعادي,المعادي

    1 - 3 غرفة

  • ممشى جاردنز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    City Edge
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة

    3 - 4 غرفة