شقق للبيع في القاهرة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 59

2,391 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٠٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه سعر لقطه بأقل مقدم علي أطول فتره سداد بالشروق

    Impact Investments logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٢٣ متر مربع

    ٨٤٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة 118م بفيو مميز ع اللاندسكيب-هايدبارك

    Bright logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١١٨ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بالمطبخ والتكييفات بأقل سعر

    why solutions logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٥٩٬٨٩٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٧٦٩٬٤١١ جنيه

    شقة للبيع – تاج سيتي | Origami Golf

    RE/MAX 1st Choice logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٨١٬٨٥٥ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع بعمارات الاندلس١

    AMG. logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في التجمع في زيد ايست موقع مميز

    Z Investments For Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سوان ليك ريزيدنس متشطبة فيو بحيرات

    Spade consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٨٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عبد الحميد بدوي 220م² مبانى 2015 الدور السادس

    Home Sweet Home RE logo image

    شارع عبد الحميد بدوي, النزهه الجديدة, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٨٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شقة أرضي للبيع في لافينير في موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٣٠٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع باقل سعر بجراج استلام فوري

    Spade consultancy logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥١٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الباتيو اورو,دبل فيو ع الفيلات و

    Spade consultancy logo image

3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٤٩٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري جاهزة للسكن متشطبة في فيفث سكوير

    Z Investments For Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٨٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل (للبيع) 135م في ريحانه افينيو فيو جاردن

    INVEST PRO logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع فيو جاردن في جاردن سيتي R5

    Z Investments For Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٤٤٬٨٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بأطلالة علي المسبح بسعر مميز

    why solutions logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164 متر جاهزة للتسليم فى الباتيو اورو التجمع

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٥١٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الاندلس امام ماونتن فيو

    AMG. logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٢٨٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٩٥٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 5%هتستلم شقة 179م استلام فوري متشطبه فيومميز

    Bright logo image

3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٥٧٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري بأقل سعر في فيليدج جاردن

    why solutions logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم دلوقتي شقة متشطبة في التجمع الخامس فيو جاردن

    Z Investments For Real Estate logo image

1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٧٦٬١٣٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في كمبود زيد ايست التجمع السادس

    Z Investments For Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٢٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٧٬٤٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بالكامل بموقع مميز سوان ليك

    why solutions logo image

3

    3

    ٢١٩ متر مربع

    ٧٩٬٥٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في زيد ايست التجمع السادس بمقدم 5% فقط

    Z Investments For Real Estate logo image

2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ١٤٠٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف استلام فوري في فيفث سكوير التجمع الخامس

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 309م² | 4 غرف | 3 بلكونات | تشطيب خاص

    A to Z logo image

    شارع طلعت مصطفي, الرحاب المرحلة الخامسة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٠٥ متر مربع

    ٤٩٬١٨٠ جنيه/متر مربع