شقق للبيع بـ 400 ألف في القاهرة, صفحة 4

112 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقه في كمبوند بلوم فيلدز 115 متر

    Zein for real estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في Bloomfields مدينة المستقبل 76 متر

    Zein for real estate logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٣٬٢٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 125م دور أرضي للبيع في كمبوند بلوم فيلدز

    Zein for real estate logo image

2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٨٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقه في كمبوند بلوم فيلدز 135 متر

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في بلوم فيلدز ب Bloomfields 3,500,000

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • برج دجلة

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Alsedek Development
    القاهرة,حي المعادي,المعادي

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في بلوم فيلدز ب Bloomfields 3,700,000

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٢٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٨٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقه في كمبوند بلوم فيلدز 135 متر

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقه في كمبوند بلوم فيلدز 127 متر

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٣٬١٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في بلوم فيلدز ب Bloomfields 3,500,000

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٢٬٧٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في بلوم فيلدز ب Bloomfields 3,700,000

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٢٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • تريو زون

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Dream Town
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,تريو زون

    3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٣٨٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقه في كمبوند بلوم فيلدز 135 متر

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في بلوم فيلدز ب Bloomfields 3,700,000

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٢٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في بلوم فيلدز ب Bloomfields 3,700,000

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ٢٧٢ متر مربع

    ١٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع كمبوند لافنير وحده ١٦٠ متر جميع الاقساط

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م بأفضل مكان وسعر مميز في ممشى المقصد

    Onyx for real estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • البارك في إل بوسكو

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Misr Italia
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة

    1 - 3 غرفة

  • 14

    شقة

    ٢٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150م بفيو مميز وسعر لقطة في كمبوند المقصد

    Onyx for real estate logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 145م بمقدم 5% والباقي تقسيط 10 سنوات بالمقصد

    Onyx for real estate logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٧٧٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 3غرف قسط ربع سنوى 277ألف أوكاش9.000.000

    Property Hills... logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ١٬٥٧٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو استلام شهور للبيع في كمبوند تاج سيتي

    Step One Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨١ متر مربع

    ٤٬٩٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٢١٬٥٠٠ جنيه

    استوديو مميز للبيع 43 متر بالتقسيط على 15 سنه

    متصدر

    GCR Developments logo image

    نول, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٧٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • ممشى جاردنز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    City Edge
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة

    3 - 4 غرفة

  • 8

    شقة

    ٢٧٧٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 3غرف قسط ربع سنوى 277ألف أوكاش9.000.000

    Property Hills... logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ١٬٥٧٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٧٧٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 3غرف قسط ربع سنوى 277ألف أوكاش9.000.000

    متصدر

    Property Hills... logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ١٬٥٧٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٧٧٬٢٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري، قسط ربع سنوي ٢٧٧ الف، كاش ٩ مليون

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ١٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٧٧٬٢٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري، قسط ربع سنوي ٢٧٧ الف، كاش ٩ مليون

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ١٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٧٧٬٢٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري، قسط ربع سنوي ٢٧٧ الف، كاش ٩ مليون

3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ١٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • لافاونتين بروفينس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 8
    المطور العقاري
    ARCO Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,لافونتين

    2 - 3 غرفة