شقق للبيع في بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل بـ 2 مليون جنيه, صفحة 3

86 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120م للبيع في بلوم فيلدز علي البحيرات مباشرة

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو استلام فوري للبيع في بلومفيلدز

    Smart Assets Real Estate logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع + بجاردن250م بمدخل خاص علي طريق السويس

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اقل مقدم ستديو فى بلوم فيلد موقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

استوديو

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بلووم فيلدز شقة 76م جاهزة موقع مميز نصف تشطيب

    LEVERAGE logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٣٤٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ططوير مصر-بلومفيلز-شقه غرفه1-نصف تشطيب

    Premises logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٣٢٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧١٩٬٤٧٢ جنيه

    شقة جاهزة للسكن نصف تشطيب للبيع في بلومفيلدز

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٤٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٦٦٦٬٠٠٠ جنيه

    استوديو جاهز للسكن اتجاه بحري بمقدم

    New Avenue Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٦٦٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بافضل سعر بكمبوند بلوم فيلدز

    Gold Routes logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بافضل سعر بكمبوند بلوم فيلد

    Gold Routes logo image

استوديو

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٥٥٬٨٤٤ جنيه

    ستوديو 70م استلام فوري مرحلة Clusters

    Mrkt Shake logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٣٬٦٥٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة – Bloomfields Terraces | شقة 125 م بحري

    Realtors logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بفيو بحري جاهز للسكن للبيع في بلومفيلدز

    Smart Assets Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬١٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه (74) متر للبيع في كومباوند بلوم فيلدز ((فوري))

    Realpals Real Estate logo image

1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٢٩٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٢٦٧٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر الماركت شقة للبيع ( 76 م) مع جراج مدفوع

    Realpals Real Estate logo image

1

    2

    ٧٦ متر مربع

    ٢٩٬٨٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر الماركت شقة للبيع ( 75 م) مع جراج مدفوع

    Realpals Real Estate logo image

1

    2

    ٧٦ متر مربع

    ٢١٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه(غرفتين)في بلوم فيلدز مقدم ( 2,160,000 )بالجراج

    Realpals Real Estate logo image

2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ١٧٬٢٨٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في Bloomfields

    Beltone logo image

استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٩٠٩٬٠٠٠ جنيه

    بسعر ستوديو شقه لقطه في بلوم فيلدز لسرعه البيع

    Smart Assets Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٥٬٩٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم شقة ( 76 م ) للبيع فى بلوم فيلدز بالجراج

    Realpals Real Estate logo image

1

    2

    ٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى للبيع ( 112 م + 118م حديقة ) بلوم فيلدز

    Realpals Real Estate logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٢٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو ( 76 ) للبيع في بلوم فيلدز ( استلام فوري ).

    Realpals Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٩١٣٬٣٩٠ جنيه

    شقة بغرفة نوم واحدة للبيع في بلوم فيلدز

    Smart Assets Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٣٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٧٦٥٬١٦٦ جنيه

    استوديو للبيع في بلومفيلدز - ليك سايد

    Smart Assets Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٤٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بغرفة نوم واحدة للبيع في بلومفيلدز

    Smart Assets Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٦٬٥٧١ جنيه/متر مربع